2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Podkarpackie
  6. Spedycja - Rzeszów
Dodane 02 maja 2024

spedytor,dyspozytor

Wynagrodzenie

3 200 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Staj się częścią naszego dynamicznego zespołu jako Spedytor Międzynarodowy!

Lokalizacja: Rzeszów

Twoje możliwości i zadania:

Eksploracja Europy Zachodniej: Jesteś odpowiedzialny/a za poszukiwanie i pozyskiwanie przewoźników oraz kontrahentów w sercu Europy Zachodniej, czyniąc z naszej firmy znaczącego gracza na międzynarodowej scenie transportowej.

Zarządzanie Transportem: Twój talent do planowania i zarządzania czasem pozwoli naszym klientom spać spokojnie, wiedząc, że ich ładunki są w najlepszych rękach.

Budowanie Relacji: Tworzenie długofalowych relacji z klientami i podwykonawcami to klucz do sukcesu. Twoje zdolności interpersonalne pomogą w budowaniu partnerskich relacji.

Optymalizacja Kosztów: Twoja umiejętność skrupulatnego liczenia i negocjacji uczyni Ciebie i naszą firmę jeszcze bardziej konkurencyjnymi na rynku.

Twoje kwalifikacje:

Języki Obce: Posiadanie komunikatywnej znajomości języka angielskiego to klucz, a znajomość innego języka obcego to dodatkowy atut.

Umiejętności negocjacyjne: Twoja zdolność do przekonywania i negocjowania umów przyczyni się do naszego wzrostu.

Samodzielność: Twoja niezależność i doskonała organizacja czasu pracy pomogą Ci osiągnąć sukces w tej roli.

Nie wymagamy doświadczenia: Nie martw się, jeśli nie masz wcześniejszego doświadczenia w branży TSL. Wszystkiego Cię nauczymy!

Co oferujemy:

Stabilne Zatrudnienie: Umowa o pracę z transparentnym i wyjątkowo atrakcyjnym systemem premiowym, który doceni Twój wkład.

Narzędzia Pracy: Zapewniamy Ci niezbędne narzędzia do pracy, w tym laptop i telefon komórkowy.

Przyjazna Atmosfera: Dołączysz do naszego przyjaznego zespołu, gdzie liczy się współpraca i wsparcie.

Rozwój Osobisty: Oferujemy szkolenia i możliwość rozwoju personalnego, abyś mógł/mogła stale rozwijać swoje umiejętności.

MultiSport: W ramach pakietu benefitów, otrzymasz kartę MultiSport, aby dbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie.

Dołącz do nas, a razem będziemy tworzyć historię sukcesu w świecie międzynarodowej spedycji!

Jeśli jesteś gotowy/a na wyzwanie, niezwłocznie aplikuj i zacznij tworzyć swoją karierę z nami.

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 888054806