2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Mazowieckie
  6. Spedycja - Ząbki
Dodane 12 czerwca 2024

Spedytor do transportu morskiego i kolejowego

Wynagrodzenie

8 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ząbki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Sped-Trans Ząbki  jest dynamicznie rozwijającą się firmą transportowo-spedycyjną, działająca na rynku Unii Europejskiej od ponad 20 lat. Z uwagi na rosnące zapotrzebowanie naszych klientów rozszerzamy zakres podstawowej działalności o transport morski, kolejowy i lotniczy.  Aby sprostać tym wyzwaniom poszukujemy zaangażowanych i ambitnych pracowników, chcących budować z nami przyszłość zarówno swoją jak i naszej firmy.

Twój zakres obowiązków

Realizacja zleceń spedycji ładunków morskich i kolejowego, FCL, LCL w imporcie i eksporcie

Współpraca z armatorami morskimi, agentami, przewoźnikami drogowymi

Przygotowywanie ofert sprzedaży usług i codzienna współpraca z aktualnymi klientami firmy

Aktywny kontakt z klientami i departamentem sprzedaży w trakcie realizacji transportu

Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu transportowego

Obsługa dokumentacji transportowej

Dbanie o najwyższą jakość obsługi i bardzo dobre relacje z klientami

Współpraca z zespołami: finansów, sprzedaży i spedycji drogowej

Nasze wymagania

Doświadczenie na stanowisku Spedytora Morskiego/ Kolejowego w zakresie obsługi importów i eksportów FCL i LCL, min. 2 lata

Znajomość procedur w zakresie transportu morskiego i kolejowego

Dobra znajomość języka angielskiego (drugi język będzie dodatkowym atutem)

Wykształcenie średnie/wyższe kierunkowe transportowo-logistyczne lub pokrewne,

Umiejętność budowania i nawiązywania relacji z klientami

Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

Dobra organizacja pracy, umiejętność działania pod presją czasu

Biegła obsługa pakietu MS Office

Komunikatywność i umiejętność negocjacji

Samodzielność w działaniu, umiejętność zarządzania czasem pracy

Oferujemy

Umowę o pracę,

Własną bazę klientów

Atrakcyjne wysokie wynagrodzenie oraz bonusy uzależnione od osiąganych wyników,

Pracę w dynamicznym, doświadczonym i kompetentnym zespole,

Kameralną, niekorporacyjną atmosferę w pracy, brak dress code’u,

Bezpłatne lekcje języków obcych angielski, niemiecki, włoski w siedzibie firmy

Prywatna opieka medyczne w sieci placówek Enel-Med. (możliwość objęcia rodziny, partnera)

Atrakcyjne ubezpieczenie grupowe

Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w branży transportowo-logistycznej

Szkolenia rozwojowe, spotkania i wyjazdy integracyjne,

Pobyty wypoczynkowe we własnej bazie hotelowej w Polsce

Lokalizacja

Ząbki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ząbki
ID: 920128714