2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Łódzkie
  6. Spedycja - Łódź
  7. Spedycja - Bałuty
Dodane 26 kwietnia 2024

Spedytor do prowadzenia busów po Polsce/Europie

Wynagrodzenie

7 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalnaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Opis stanowiska

Spedytor - Logistyk Miejsce pracy: Łódź, ul. Łagiewnicka , możliwość pracy zdalnej

Zakres obowiązków : prowadzenie busów po Polsce i Europie

Wymagania : znajomość branży transportowej, dobra znajomość pakietu MS Office, umiejętność planowania i dobrej organizacji pracy własnej. Kontrola kierowców (przejechane kilometry i trasy)

Oferujemy : Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, Umowę o pracę lub B2B, Atrakcyjne wynagrodzenie, Możliwość rozwoju zawodowego, Narzędzia niezbędne do pracy.

Dołącz do nas, jeśli:

  • Masz doświadczenie jako spedytor (minimum 1 rok)

  •  Znasz i swobodne się poruszasz się po giełdzie transportowej Trans.eu

  • Baza własnych klientów mile widziana

Zarobki : 7000-8000 zł wynagrodzenie prowizyjne w zależności od ilości aut

Firma Route Logistik

www.routelogistik.com

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 704152220