2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Kujawsko-pomorskie
  6. Spedycja - Bydgoszcz
HR POLSKA
Dodane 23 kwietnia 2024

Spedytor (Bydgoszcz) - Dołącz do HR POLSKA, 20 lat na drogach Europy.

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

HR POLSKA - Twoja Droga do Rozwoju

Dołącz do naszej dynamicznej ekipy specjalistów transportu, która nieustannie stawia czoła wyzwaniom drogowego przemieszczania. Z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem na europejskich drogach, jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży. Jeśli pragniesz zdobywać wiedzę od najlepszych, być częścią doświadczonego zespołu oraz odkrywać tajniki pracy w dynamicznym środowisku, to właśnie teraz jest moment, by do nas dołączyć.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób z pasją do pracy biurowej na stanowisko:

SPEDYTOR

Jeśli jesteś osobą ambitną, pełną energii i gotową na nowe wyzwania, zapraszamy do aplikowania!

Czego Oczekujemy:

  • Zaangażowania oraz motywacji do pracy

  • Umiejętności pracy pod presją czasu i w warunkach stresowych

  • Doskonałej organizacji pracy i samodzielności

  • Chęci ciągłego rozwoju zawodowego

  • Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

Zakres Obowiązków:

  • Budowanie trwałych relacji z klientami

  • Prowadzenie dokumentacji i wprowadzanie danych do systemu

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • Planowanie i koordynacja przewozów

  • Optymalizacja tras i reagowanie na bieżące sytuacje

Co Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie działającej na rynku od blisko dwóch dekad

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie uzależnione od osiąganych wyników

  • Elastyczne godziny pracy: od poniedziałku do piątku, 8:00-16:00

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Pakiet świadczeń socjalnych, w tym kartę multisport

  • Możliwa praca hybrydowa

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV przez portal rekrutacyjny. Dziękujemy za wysłane aplikacje, skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy również o dołączenie do dokumentów klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Dołącz do nas już dziś i zacznij swoją ekscytującą podróż z HR Polska!

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 633309321