2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Mazowieckie
  6. Spedycja - Warszawa
  7. Spedycja - Włochy
Dodane 12 kwietnia 2024

Spedytor / Asystent Spedycji Międzynarodowej

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna

Opis

zakres obowiązków:

  • wsparcie działu spedycji międzynarodowej,
  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z zagranicznymi klientami,
  • kompleksowa obsługa zleceń: wybór firmy transportowej, monitorowanie stanu zlecenia, dbałość o terminowość i wysoką jakość usług,
  • prowadzenie aktywnej sprzedaży usług spedycyjnych,

wymagania:

  • zapał do pracy i nastawienie na sukces
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • zdolność logicznego myślenia
  • cechy charakteru: odpowiedzialność, skrupulatność, rzetelność, komunikatywność,
  • dobra organizacja pracy ,
  • mile widziane doświadczenie w branży TSL

oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe, które uzupełnia system premiowy
  • stałe godziny pracy, ponieważ ważne jest dla nas zachowanie balansu między życiem zawodowym a prywatnym
  • pracę z ludźmi, od których bije pozytywna energia, sprawiających, że 8 h w biurze mija w zastraszająco szybkim tempie

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 698113381