2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Ząbki
Dodane 18 kwietnia 2024

Specjasta ds. Obsługi Klienta oraz Reklamacji Wsprarcie biura

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ząbki

Pełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż, Inny, Samozatrudnienie, Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zanzara Eyewear - 3G VISION Sp. o.o.

Polski producent opraw okularowych i akcesoriów, działający na rynku od 1993 roku, z siedzibą w Ząbkach (koło Warszawy).

Poszukuje pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi zamówień i reklamacji

Zakres obowiązków:

• przyjmowanie, weryfikacja i rejestracja w systemie zamówień od klientów,

• obsługa i reklamacji zamówień klientów przy użyciu programu Subiekt GT,

• bezpośrednia współpraca z magazynem i działem reklamacji,

• bieżący kontakt z klientem (mail, telefon, obsługa w biurze),

• kontrola i nadzór nad realizacją zamówień,

• przygotowywanie dokumentów handlowych,

• obsługa hurtowni online (B2B),

• pomoc w organizacji pracy biura.

Nasze wymagania:

• sprawna obsługa komputera,

• dobra znajomość pakietu Microsoft Office,

• otwartość i uprzejmość w bezpośrednim kontakcie z współpracownikami i klientami,

• skrupulatność,

• punktualność,

• bardzo dobra organizacji pracy, zaangażowanie, samodzielność.

Mile widziane:

• znajomość branży optycznej,

• znajomość programu Subiekt,

• dodatkowy język obcy.

Oferujemy:

• wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,

• zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

• pełne wsparcie i przeszkolenie w okresie wdrożenia,

• atrakcyjne zniżki pracownicze;

• pracę doświadczonym zespole.

Strona: www.zanzaraeyewear.com

CV na adres: biuro(at)zanzaraeyewear.pl

Adres: Ząbki (obok Warszawy)

Lokalizacja

Ząbki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ząbki
ID: 912722502