2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Kujawsko-pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Toruń
Sebastian
Dodane 29 kwietnia 2024

Specjalisty ds. Koordynacji Serwisów

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Altom, renomowany producent okien, poszukuje do swojego zespołu pracownika na stanowisko Specjalisty ds. Koordynacji Serwisów.

Obowiązki:

  • Przyjmowanie, rejestrowanie i monitorowanie zgłoszeń serwisowych.

  • Planowanie i koordynacja działań serwisowych, w tym ustalanie terminów napraw i organizacja pracy zespołu serwisantów.

  • Prowadzenie kalendarza serwisantów i planowanie ich pracy w terenie.

  • Udział w spotkaniach około odbiorowych stolarki oraz profesjonalna obsługa klienta.

  • Współpraca z innymi działami firmy w celu doskonalenia produktów i usług serwisowych.

  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta poprzez terminowe i skuteczne koordynowanie działań serwisowych.

  • Realizacja innych zadań związanych z koordynacją serwisów, według potrzeb firmy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze koordynacji działań serwisowych będzie dodatkowym atutem.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz doskonałe zdolności komunikacyjne.

  • Samodzielność, dokładność oraz odpowiedzialność za powierzone zadania.

  • Wymagane prawo jazdy kat. B.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i skuteczne zarządzanie sobą w czasie.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz udziału w szkoleniach branżowych.

  • Przyjazne środowisko pracy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności.

  • Pakiet socjalny oraz narzędzia pracy niezbędne do wykonywania obowiązków.

Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, zorganizowaną i chętną do podjęcia wyzwania, czekamy na Twoje zgłoszenie!

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 910255328