2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Warmińsko-mazurskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Działdowo
Dodane 16 kwietnia 2024

Specjalisty ds. handlowych/sprzedaży prefabrykatów betonowych

Lokalizacja

Działdowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Budowlana Rafał Hoffer z siedzibą w Działdowie, poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalisty ds. handlowych/sprzedaży prefabrykatów betonowych.

Zakres obowiązków:

  • Realizacja strategii sprzedażowej i promocyjnej firmy.

  • Budowanie partnerskich i trwałych relacji z klientami.

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługa bieżących partnerów biznesowych.

  • Prowadzenie bazy danych klientów.

  • Tworzenie prezentacji oferty produktu oraz przygotowywanie materiałów reklamowych.

  •  Analizowanie rynku oraz monitorowanie działań konkurencji.

  •  Reprezentowanie firmy na spotkaniach biznesowych, targach, konferencjach.

  •  Prowadzenie negocjacji handlowych oraz udział w przygotowywaniu umów handlowych.

  •  Uczestniczenie w wyjazdach służbowych wynikających z obsługi klientów bieżących, jak i  w celu pozyskiwania nowych.

Oczekujemy :

  •  Wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe.

  •  Minimum 4 letnie doświadczenie w branży prefabrykacji betonowej.

  •  Znajomość rynku prefabrykowanych studni betonowych.

  •  Bardzo dobra znajomość pakietu biurowego Microsoft Office.

  •  Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań.

  •  Umiejętność kreatywnego i strategicznego myślenia.

  •  Wysokie umiejętności interpersonalne.

  •  Bardzo dobra organizacja pracy.

  •  Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  •  Zatrudnienie w firmie, która ma ugruntowaną pozycję na rynku.

  •  Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowa o pracę.

  •  Atrakcyjne wynagrodzenie.

  •  Szkolenia wspierające rozwój zawodowy.

  •  Doskonalenie i podnoszenie kompetencji zawodowych.

  •  Samochód służbowy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz ze swoim aktualnym CV. Jednocześnie informujemy, że zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy także o dopisanie klauzuli dotyczącej danych osobowych w formie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Lokalizacja

Działdowo,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Działdowo
ID: 910794849