2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Dolnośląskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Wrocław
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Stare Miasto
Dodane 22 kwietnia 2024

Specjalistka / Specjalista ds. windykacji telefonicznej

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Wrocław

Twój zakres obowiązków:

·        telefoniczna obsługa Klientów posiadających opóźnienia w spłacie,

·        wyjaśnianie przyczyn powstania zaległości,

·        prowadzenie negocjacji dotyczących warunków spłaty,

·        inicjowanie działań w zakresie restrukturyzacji zadłużenia.

Wymagania:

·        doświadczenie w pracy w call center,

·        wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,

·        bardzo dobra organizacja pracy własnej,

·        nastawienie na realizację celów,

·        wysoka kultura osobista,

·        doświadczenie w obsłudze kredytów hipotecznych i firmowych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

·        pracę w systemie hybrydowym –  do 50% pracy zdalnej,

·        praca od poniedziałku do piątku w trybie zmianowym (8-16 lub 10-18),

·        możliwość rozwoju w #Świecie bardziej Velo, gdzie na co dzień kierujemy się #otwartością, #zaufaniem i #rzetelnością, a #przedsiębiorczość mamy w swoim DNA

·        pracę, w której stosujemy podejście eXtreme agile, szukając optymalnych rozwiązań, często nieoczywistych, nieszablonowych i dlatego osiągamy ponadprzeciętne rezultaty,

·        zielony klimat, za który jesteśmy odpowiedzialni, również społecznie. Dbamy o środowisko, a za każde otwarte konto z mObywatel sadzimy drzewo!

·        biuro w atrakcyjnej lokalizacji. Mieścimy się w Sky Tower we Wrocławiu,

·        bezpieczeństwo finansowe - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wzbogacone systemem premiowym,

·        platformę, która wesprze Twój dobrostan, zdrowie psychiczne i fizyczne, dzięki bezpłatnym konsultacjom z: doradcą finansowy, prawnym, psychologiem, psychoterapeutą, coachem czy mentorem biznesu,

·        program opieki zdrowotnej dla pracowników i ich rodzin, ubezpieczenie na życie, kartę sportową,

·        możliwość nauki języka angielskiego czy niemieckiego na platformie internetowej,

·        atrakcyjną ofertę pracowniczą na produkty bankowe #Velo.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 913731775