2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podkarpackie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Chmielów
Dodane 21 maja 2024

Specjalistka/specjalista ds.obsługi klienta

Lokalizacja

Chmielów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Transdźwig, zakład produkcji betonu z siedzibą w Chmielowie zatrudni specjalistę ds. obsługi klienta i logistyki.

Zakres obowiązków :

  • kompleksowa obsługa klienta – za pośrednictwem telefonu, online lub bezpośrednio

  • odpowiadanie na wszelkie pytania i wątpliwości związane z usługami bądź towarami oferowanymi przez firmę

  • informowanie o dostępnym w sprzedaży asortymencie

  • przygotowywanie ofert handlowych,

  • wydawanie materiału

  • wysyłanie zamówionego towaru na budowy

Od kandydatów oczekujemy :

  • znajomość obsługi komputera

  • bardzo dobrej organizacji pracy

  • umiejętności pracy pod presją czasu

  • zaangażowania

  • wysokiej kultury osobistej

  • prawo jazdy kat. B

  • wykształcenie min. średnie

  • znajomość branży budowlanej i obsługa kasy fiskalnej będzie dodatkowym atutem ale nie jest niezbędna

  • Oferujemy stabilną pracę na pełny etat, w przyjaznej atmosferze, na jedną zmianę.

Prosimy o przesyłanie CV.

WWW.TRANSDZWIGCHMIELOW.PL

Lokalizacja

Chmielów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Chmielów
ID: 899244538