2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Praga-Południe
Dodane 25 kwietnia 2024

Specjalistka/Specjalista ds. Komunikacji Wewnętrznej

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowaRekrutacja online

Benefit Systems Oddział Fitness poszukuje osoby na stanowisko Specjalistki/Specjalisty ds. Komunikacji Wewnętrznej

JAKIE ZADANIA NA CIEBIE CZEKAJĄ?

  • Utrzymanie i rozwój komunikacji wewnętrznej w ramach dostępnych technologii, zgodnie z głównym celem procesu, którym jest przekazywanie zespołom klubowym niezbędnej wiedzy do obsługi klientów klubów fitness.

  • Ścisła współpraca z innymi działami przy tworzeniu materiałów na użytek wewnętrzny.

  • Redagowanie i publikowanie materiałów informacyjnych.

  • Redagowanie i publikowanie materiałów w ramach bazy wiedzy.

  • Organizacja spotkań, wydarzeń i szkoleń w zakresie komunikacji wewnętrznej.

SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE JEŚLI:

  • Posiadasz umiejętność tworzenia klarownych, skutecznych przekazów.

  • Dobrze czujesz się w obsłudze narzędzi w ramach pakietu Microsoft Office.

  • Masz wykształcenie z zakresu komunikacji, filologii polskiej, dziennikarstwa, psychologii organizacyjnej (natomiast nie jest to warunek konieczny )

CO OFERUJEMY?

  • Ciągłe doskonalenie umiejętności i kompetencji w obszarze komunikacji;

  • Rozwój w największej firmie branży fitness;

  • Wsparcie całego zespołu, nie tylko na etapie wdrożenia;

  • Praca od poniedziałku do piątku;

  • Świetna atmosfera i niecodzienny klimat pracy;

  • Lokalizację biura w centrum miasta z doskonałym dojazdem (Wola à Warsaw Spire);

  • Dress code - smart casual;

  • Dofinansowanie Karty MultiSport, BenefitLunch, opieki medycznej;

  • Niezbędny ekwipunek telefon, laptop i wygodne stanowisko pracy;

  • Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 910993317