2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wrocław
  7. Administracja, prace biurowe - Krzyki
Dodane 24 kwietnia 2024

Specjalistka / Specjalista ds. Dokumentacji i Rozliczeń

Wynagrodzenie

4 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: Praca hybrydowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Twój zakres obowiązków

  • nadzorowanie poprawnego przebiegu procesów zatrudnienia, przestrzegania procedur,

  • sprawdzanie prawidłowości danych, przekazywanych do rozliczeń (3.-8. dzień miesiąca) - praca głównie w środowisku MS Excel

  • codzienna współpraca z koordynatorami w całej Polsce

Nasze wymagania

  • Wysoka orientacja na detale i dokładność w wykonywaniu powtarzalnych czynności

  • Dobra znajomość programu Excel, umiejętność pracy na dużych zbiorach danych

  • Komunikatywna znajomość języka polskiego

  • Mile widziana jest praktyka w procesach rozliczeń finansowych, doświadczenie w budowaniu procedur

  • Podstawowa znajomość prawa pracy

  • Atutem będą także wysoka samodzielność, odpowiedzialność i proaktywność, ale także umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

Oferujemy

  • Wynagrodzenie na początek 3500 netto

  • Elastyczny grafik uzależniony od miesięcznego rytmu

  • System hybrydowy 3dni w biurze/2 dni Home Office

  • Premię wydajnościową

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 914126653