2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Poznań
  7. Administracja, prace biurowe - Ławica
Dodane 02 kwietnia 2024

Specjalistka / specjalista ds. administracji

Lokalizacja

Poznań, Ławica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

STUDIO FIGURA International - lider w branży KOBIECEJ fitness oraz wellness, posiadający gabinety partnerskie na całym świecie. Posiadamy własną produkcję urządzeń, kosmetyków i suplementów. Od 18lat na rynku!

W związku z ogromną ekspansją i rozszerzeniem swoich działań poszukujemy do Naszej Centrali w Wysogotowie (okolice Poznania) kandydata na stanowisko:

Specjalistka / specjalista ds. administracji w dziale prawno-administracyjnym

 Zakres obowiązków m.in.:

  • Uzupełnienie umów (umowy najmu, marketingowe, sprzedaży itp);

  • Przygotowanie wymaganej dokumentacji do wniosków na pozyskanie finansowania zewnętrznego;

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji, archiwizacja dokumentów firmowych;

  • Uzupełnienie prostych wniosków o dofinansowanie;

  • Wsparcie managera działu w bieżących obowiązkach;

  • Kontakt z zewnętrznymi partnerami firmy (telefoniczny, mailowy).

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie administracyjne- mile widziane, ale zapraszamy do aplikowania również absolwentów/ studentów zaocznych kierunku prawa/administracji;

  • Doświadczenie zdobyte podczas pracy w działach prawno-administracyjnych, kancelariach;

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym- mile widziana;

  • Bardzo dobra znajomość MS Office;

  • Zaangażowanie i chęć do pracy, komunikatywność;

  • Dobra organizacja pracy, punktualności oraz poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania.

 To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - atrakcyjne wynagrodzenie, wraz z 13pensją (premia roczna);

  • Nieograniczona możliwość bezpłatnego korzystania z urządzeń/ zabiegów w showroom’ie firmy, zniżki na zakup kosmetyków i suplementów diety;

  • Multisport, pakiet zdrowotny Allianz oraz atrakcyjne zniżki pracownicze na pobyt w luksusowym Hotel&Spa na Zanzibarze!

  • Dedykowana platforma zniżkowa do zamawiania posiłków/ pełnych diet z Firmy Body Chief;

  • Możliwość zdobycia nowego doświadczenia w firmie o zasięgu międzynarodowym;

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę, pozwalającą na pogłębianie wiedzy i doskonalenie umiejętności zawodowych;

  • Pracę pon-pt 9.00-17.00, weekendy wolne, a w piątki kończymy o 16.00 ;)

    Miejsce pracy: Wysogotowo

 Zapraszamy do przesyłania CV prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Ławica
ID: 908926756