2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Łódź
  7. Administracja, prace biurowe - Widzew
Marcin Liebchen
Dodane 28 maja 2024

Specjalist(ka) Działu Finansowego

Wynagrodzenie

5 000 - 5 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja online

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca kontrola prawidłowego obiegu dokumentów w firmie w tym dokumentów finansowych (faktury, rachunki, wyciągi bankowe)
  • Prowadzenie zestawień miesięcznych
  • Rzetelna i identyfikowalna archiwizacja wszelkich dokumentów (np. umowy, faktury, pisma, itd.)
  • Prowadzenie spraw kadrowych (np. przygotowywanie umów, umawianie szkoleń, pilnowanie terminów)
  • Prowadzenie spraw organizacyjnych (np. pilnowanie ilości materiałów biurowych oraz reklamowych)
  • Prowadzenie spraw finansowych (np. wykonywanie przelewów, rozliczanie bieżących wpłat, prowadzenie spraw windykacyjnych)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Znajomość obsługi komputera
  • Zaangażowanie
  • Sumienność
  • Punktualność

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Przejrzyste zasady wynagrodzenia dodatkowo premiujące osiągane wyniki
  • Nowoczesny system komunikacji i zarządzania (CMS)
  • Miłą atmosferę w młodym zespole
  • Kartę Multisport Plus (bez limitu)
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracę od poniedziałku do piątku 8.00 - 16.00
  • Nowoczesne biuro usytuowane w centrum miasta

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 747239780