2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka
  5. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka - Dolnośląskie
  6. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka - Wrocław
  7. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka - Krzyki
Dodane 23 kwietnia 2024

Specjalistka ds. Przedłużania Włosów

Wynagrodzenie

6 800 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hairmed, lider innowacji w branży fryzjerskiej, poszukuje utalentowanej i kreatywnej specjalistki ds. przedłużania włosów, gotowej dołączyć do naszego zespołu ekspertów w dziedzinie piękna i stylizacji. Dążymy do zapewnienia naszym klientom najwyższej jakości usług i poszukujemy osoby z pasją do fryzjerstwa, która pomoże nam w tej misji.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie bazowe w wysokości 5000 zł netto plus premie uzależnione od wyników,

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia branżowe,

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Przyjazne środowisko pracy i wsparcie doświadczonych kolegów i koleżanek.

Wynagrodzenie: 5000 zł (podstawa) + atrakcyjne premie

Oczekiwania:

  • Preferowane osoby z doświadczeniem w przedłużaniu włosów,

  • Znajomość branży fryzjerskiej będzie dużym atutem,

  • Umiejętność pracy w zespole oraz indywidualna inicjatywa,

  • Otwartość na naukę i doskonalenie umiejętności,

  • Profesjonalne podejście do klienta i dbałość o wysoką jakość świadczonych usług.

Zakres obowiązków:

  • Przedłużanie włosów przy użyciu najnowszych technik i najlepszych produktów dostępnych w Hairmed,

  • Konsultacje z klientami i dobór odpowiednich metod przedłużania,

  • Utrzymywanie wysokiego standardu higieny i bezpieczeństwa pracy,

  • Aktywny udział w szkoleniach i kursach doszkalających,

  • Współpraca z zespołem w celu zapewnienia wyjątkowego doświadczenia dla każdego klienta.

Aplikuj, jeśli:

  • Jesteś entuzjastką/entuzjastą piękna i stylizacji,

  • Chcesz rozwijać swoje umiejętności w przyjaznym i profesjonalnym środowisku,

  • Posiadasz pozytywne nastawienie i jesteś gotowa/gotów na nowe wyzwania.

Dołącz do nas i pomóż kształtować przyszłość branży beauty razem z Hairmed!

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 912223149