2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Lubelskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Lublin
Dodane 03 maja 2024

SPECJALISTKA ds. obsługi klienta z językiem UKRAIŃSKIM

Wynagrodzenie

4 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma w branży e-commerce poszukuje do swojego Biura w Lublinie osoby na stanowisko:

SPECJALISTA ds. OBSŁUGI KLIENTA z językiem UKRAIŃSKIM

Twoje główne obowiązki:

  • obsługa wiadomości e-mail od naszych klientów w języku ukraińskim

  • nadzór nad prawidłowością realizacji zamówień w sklepie internetowym

  • bieżące tłumaczenia tekstów produktowych oraz reklamowych

Nasze wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka ukraińskiego

  • znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym

  • umiejętność organizacji pracy na swoim stanowisku

  • dokładność i samodzielność

  • wysoka kultura osobista i rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • mile widziane doświadczenie w pracy w obsłudze klienta

Dodatkowo mile widziane:

  • doświadczenie zawodowe w branży e-commerce

  • znajomość artykułów dla mam i małych dzieci

  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy:

  • umowa o pracę w firmie obecnej na kilkunastu rynkach europejskich

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia

  • pracę w przyjaznej atmosferze

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na platformie OLX.

Uprzejmie prosimy o kontakt jedynie przez OLX.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 913001098