2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Pomorskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Gdańsk
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Wrzeszcz
Dodane Dzisiaj o 09:18

PRACA OD CZERWCA Biuro w centrum Gdańska PON-PT 8-16

Wynagrodzenie

5 500 - 8 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Wrzeszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Jesteśmy firmą z 10 letnim doświadczeniem pozyskujemy ponad 500 klientów biznesowych miesięcznie i tylko biznesowych.

Poszukuje 4 osób, które lubią kontakt z klientem, są chętne do nauki i nowych doświadczeń.

Jakie będą Twoje obowiązki?

- obsługa klienta biznesowego

-prowadzenie rozmów handlowych i doradztwo w zakresie naszych produktów

-wdrażanie nowych pracowników

-szkolenia ze sprzedaży młodych pracowników

-monitorowanie wyników zespołów

Czego oczekujemy?

-dyspozycyjności od poniedziałku do piątku (8-16)

-minimalnego doświadczenia w kontakcie z klientem

- POKORY

-otwartej głowy bo zajmujemy się tym od lat

Oferujemy:

- wynagrodzenie podstawa + prowizja albo czysta prowizja

- konkursy, dodatkowe bonusy

- szkolenia podnoszące kwalifikacyjne w zakresie sprzedaży/ rekrutacji/ szkolenia/ zarządzania

-Multisport/Luxmed

Dbamy o atmosferę i przyjazne relacje w biurze. Organizujemy wspólne wyjścia, a także wyjazdy integracyjne. Wyślij CV! Może to właśnie Ty najlepiej będziesz się nadawać do naszego zespołu. Prosimy o załączenie klauzuli RODO

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Wrzeszcz
ID: 917940175