2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Nowy Sącz
Dodane 02 kwietnia 2024

Specjalistka ds. Eksportu z językiem niemieckim

Wynagrodzenie

6 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nowy Sącz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Specjalistka ds. Eksportu z językiem niemieckim - Znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny

Twój zakres obowiązków:

  • Bieżąca obsługa klientów zagranicznych, odbieranie połączeń w j.niemieckim, krajowych, odpisywanie na korespondencję mailową klientów zagranicznych w j.niemieckim, krajowych (eBay, Allegro)

  • Kompleksowa obsługa oraz aktywna współpraca z klientami firmy

  • Koordynowanie procesu realizacji napływających zamówień oraz reklamacji

  • Tworzenie ofert handlowych i przedstawianie ich klientom oraz analiz sprzedaży

  • Przygotowywanie dokumentacji eksportowej (generowanie faktur sprzedaży, protokół załadunku, zdjęcia)

  • Organizacja transportu do klienta, od klienta do siedziby firmy

  • Nadzorowanie procesu wysyłki towarów do klientów, od klienta do siedziby firmy

  • Poszukiwanie nowych klientów

Nasze wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny

  • Znajomość języka angielskiego będzie atutem

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów

  • Praktyczna znajomość pakietu MS OFFICE, szczególnie MS EXCEL

  • prawo jazdy kategorii B,

  • Wysoka kultura osobista

  • Umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z ludźmi.

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia, adekwatny do uzyskanych efektów (premia)

  • Możliwość rozwoju oraz nabywania doświadczenia

  • Stabilną pracę w przyjaznym, młodym zespole

  • Narzędzia pracy: , telefon, komputer

  • pracę od poniedziałku do piątku

Lokalizacja

Nowy Sącz,

Małopolskie

Małopolskie, Nowy Sącz
ID: 909007026