2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Dolnośląskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Wrocław
  7. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Fabryczna
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalist(k)a ds. bankowości elektronicznej

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

W Consdata tworzymy rozwiązania ułatwiające życie milionom ludzi - dostarczamy oprogramowanie dla największych banków w Polsce.

Od lat współpracujemy z liderami w sektorze finansowym - m.in. Santander, mBank, PKO BP, Credit Agricole czy Millennium - z powodzeniem realizując nawet najbardziej wymagające projekty. Do jednego z nich chcielibyśmy zaprosić nową osobę!

Aktualnie poszukujemy do współpracy komunikatywnej i zorganizowanej osoby, która świetnie się odnajdzie jako Specjalista ds. bankowości elektronicznej!

ZADANIA NA STANOWISKU

  • wsparcie największych klientów banku (klientów korporacyjnych) w korzystaniu z usługi bankowości elektronicznej

  • parametryzowanie złożonej bankowości elektronicznej dla klientów korporacyjnych

  • przygotowywanie umów dla klientów

  • analizowanie kompletność i poprawność dokumentacji

  • komunikowanie się z klientami i partnerami biznesowymi za pośrednictwem kanałów zdalnych: telefon, e-mail

  • uczestniczenie we wdrożeniu nowoczesnych rozwiązań typu host-to-host/Webservice

  • uczestniczenie w projektach optymalizujących bankowość elektroniczną

  • doskonalenie umiejętności w zakresie przetwarzania i analizy baz danych

  • poszerzanie wiedzy i zdobywanie doświadczenia w zakresie funkcjonowania bankowości elektronicznej dla klienta korporacyjnego, procesów związanych z cyberbezpieczeństwem i nowoczesnych rozwiązań dla biznesu

SZUKAMY CIEBIE, JEŚLI

  • posiadasz umiejętności interpersonalne, z łatwością nawiązujesz kontakt, potrafisz budować relacje, dostrzegasz i reagujesz na potrzeby klientów

  • chcesz rozwijać kompetencje w obszarze finansów, bankowości, cyberbezpieczeństwa

  • znasz bardzo dobrze środowisko Windows i z łatwością korzystasz z pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)

  • sprawnie organizujesz swój czas pracy, dobrze radzisz sobie ze stresem,

  • jesteś dynamiczny, lubisz podejmować nowe wyzwania, kreować otaczającą rzeczywistość

  • posługujesz się językiem angielskim – mile widziane

  • posiadasz wykształcenie wyższe lub jesteś w trakcie studiów (tryb zaoczny)

  • posiadasz warunki do świadczenia (tymczasowo) pracy w trybie zdalnym (stabilne łącze internetowe)

OFERUJEMY

  • pracę w trybie hybrydowym

  • start współpracy możliwy od zaraz

  • współpracę w doświadczonym zespole w pozytywnej atmosferze

  • wsparcie od opiekuna wdrożenia, który pomoże się odnaleźć w nowych zadaniach

  • ubezpieczenie grupowe Warta

  • dostęp do systemu kafeteryjnego Medicover Benefits

  • dofinansowanie do opieki medycznej Luxmed i karty Multisport Plus

  • imprezy integracyjne, firmowe rywalizacje sportowe

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 911228443