2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Żoliborz
ACTV Małgorzata Kępczyńska 608 513 942
Dodane 30 maja 2024

Specjalistka ds. administracyjno-księgowych - księgowość w transporcie

Wynagrodzenie

28 - 29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Żoliborz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków

  • Wystawianie faktur krajowych i zagranicznych

  • Monitorowanie płatności, telefonicznie i mailowo – przypominanie

  • Wysłanie mail-em faktur i dokumentacji do klientów

  • Przygotowywanie i wysyłanie korespondencji – poczta

Oczekiwania:

  • dobra organizacja pracy, terminowość

  • skrupulatność

  • Podstawy języka angielskiego

  • Umiejętność posługiwania się Word, Excel

Oferujemy

  • umowę zlecenie na pełen etat (8 godz. dziennie) od poniedziałku do piątku

  • pracę z przyjaznym Zespole

  • możliwości podnoszenia kompetencji

ACTV ( www.actv.pl ) transport - spedycja drogowa międzynarodowa i krajowa. 15 lat na rynku od 2009 roku. Biura Spedycji w Łodzi, Warszawie ( www.actv24.de )

Więcej o nas na: www.facebook.com/ACTVx

Biuro Warszawa ul. Mickiewicza 63 - biurowiec "MEGADEX" tuż przy pętli tramwajowej darmowy parking przed biurem.

W razie pytań kontakt: 60*******42

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Żoliborz
ID: 918756876