2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Bielany Wrocławskie
Dodane 25 maja 2024

Menedżer Ekspedytor/ Zarządca flotą

Wynagrodzenie

8 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bielany Wrocławskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

OPIS

Stanowisko pracy: Ekspedytor i zarządzanie flotą

Miejsce pracy: siędziba firmy, praca hybrydowa

Opis stanowiska

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko Ekspedytor/ Zarządzanie flotą pojazdów ciężarowych oraz samochodów dostawczych.

Zakres obowiązków:

  • przekazywanie dokumentów współpracującym agencjom celnym

  • utrzymanie pozytywnego wizerunku wśród partnerów i kontrahentów biznesowych

  • odbiór i przygotowanie kolejowych dokumentów przewozowych

  • kontakty ze spedytorami w celu zachowania ciągłości prac przeładunkowych

  • potwierdzanie zasadności wystawionych przez kontrahentów faktur

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • archiwizowanie dokumentów

  • tworzenie zestawień i raportów na potrzeby rozliczeniowe

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu flotą pojazdów

  • Podstawowa znajomość zagadnień mechaniki samochodowej

  • Gotowość do pracy w niektóre weekendy (zgodnie z wymiarem czasu pracy)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Prawo jazdy kat. B (mile widziane również C+E, ale niewymagane)

  • Mile widziane doświadczenie w wypożyczalni samochodów lub salonie samochodowym (niewymagane)

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość pakietu MS Office

  • mile widziany wpis na listę agentów celnych

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne i regularne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania przyciskiem 'Aplikuj'.

Klauzula RODO

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Lokalizacja

Bielany Wrocławskie,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Bielany Wrocławskie
ID: 920830030