2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Gdańsk
  7. Administracja, prace biurowe - Stogi z Przeróbką
Dodane 15 maja 2024

Specjalista wsparcia działu dystrybucji Gdańsk, Stogi z Przeróbką

Lokalizacja

Gdańsk, Stogi z Przeróbką

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Specjalista wsparcia działu dystrybucji

Miejsce pracy: Gdańsk, Stogi z Przeróbką

Zadania na stanowisku:

  • Wysoka jakość obsługi Klienta zgodnie z przyjętymi standardami

  • Udzielania wsparcia merytorycznego oraz rozwiązywanie problemów technicznych sprzedawców-kierowców

  • Współpraca z innymi działami w naszej firmie

  • Obsługa procesów reklamacyjnych

  • Pomoc w nadzorowaniu codziennej pracy oddziału

  • Kontrola rozbieżności magazynowych

Nasze oczekiwania:

  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne

  • Umiejętność prowadzenia rozmów reklamacyjnych z klientami

  • Asertywność i opanowanie

  • Umiejętność pracy w warunkach stresu

  • Umiejętność efektywnego planowania i organizacji

  • Bardzo dobra znajomość praktyczna pakietu MS Office

  • Wykształcenie minimum średnie

Oferujemy:

  • Ciekawą i dynamiczną pracę w międzynarodowej organizacji z ugruntowaną pozycją na rynku

  • Umowę o pracę i pięciodniowy tydzień pracy

  • Prywatną opiekę medyczną i bogaty pakiet socjalny

  • Wodę źródlaną i urządzenie dozujące do wykorzystania w domu

  • Przyjazną atmosferę pracy

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Stogi z Przeróbką
ID: 890239635