2. Praca
  3. Badania i rozwój
  4. Badania i rozwój - Mazowieckie
  5. Badania i rozwój - Płock
ORLEN S.A.
Dodane 03 maja 2024

Specjalista w Zespole Pilotaży i Odwzorowań - CBR

Lokalizacja

Płock

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa instalacji pilotowych  np. Reforming, Hydroodsiarczanie Oleju Napędowego, Hydrokraking  i innej infrastruktury badawczej, szczególnie w zakresie automatyki, elektryki.

  • Kontrolowanie przebiegu oraz parametrów procesu technologicznego/badawczego wraz z dynamiczną reakcją na zaistniałe w procesie odchylenia i zmiany

  • Odpowiedzialność za funkcjonowanie i nadzór nad zapewnieniem stabilnej pracy instalacji pilotowych

  • Obsługa i prowadzenie procesów katalitycznych, w tym wodorowych

  • Udział w pracach badawczo-rozwojowych, w tym samodzielne prowadzenie procesów badawczych i technologicznych, współpraca z zespołami projektowymi oraz nadzór nad infrastrukturą Centrum B+R w ramach realizacji projektów badawczych

  • Wsparcie zespołów technicznych i badawczych w organizacji pracy i skutecznym zarządzaniu infrastrukturą w ramach hali odwzorowania i pilotaży

  • Opracowanie i nadzór nad dokumentacją techniczną Centrum Badawczo - Rozwojowego oraz instalacji badawczych w branży mechanicznej i branżach związanych z obsługą technologiczną

  • Prowadzenie przeglądów technicznych infrastruktury badawczej i wsparcie w uruchamianiu instalacji po zatrzymaniach, nadzór nad pracami konserwacyjnymi i remontowymi w Centrum Badawczo – Rozwojowym

  • Opracowanie zakresów modyfikacji procesów badawczych i udział w dostosowaniu dokumentacji i instalacji pilotowych zgodnie z planem badawczym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: technologia chemiczna, inżynieria chemiczna, bezpieczeństwo procesowe lub pokrewne

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe o podobnym zakresie obowiązków, przede wszystkim w zakresie pracy na instalacjach produkcyjnych lub testowych

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

  • Znajomość i umiejętność wykorzystania MS Office, w tym Excel

  • Skuteczność w działaniu

  • Odpowiedzialność biznesowa

  • Nastawienie na ciągły rozwój

  • Umiejętność czerpania z różnych perspektyw

  • Gotowość do okresowej pracy zmianowej

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Realizacja prac badawczo-rozwojowych

  • Udział w projektach badawczych lub rozwojowych zakończonych wdrożeniem

  • Wykonywanie prac dotyczących nadzoru nad technologią produkcji lub w funkcji inżyniera procesu produkcyjnego w przemyśle chemicznym lub pokrewnym

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie (w tym system premiowy)

  • Praca w nowoczesnym, międzynarodowym koncernie

  • Możliwość pracy z ekspertami z różnych dziedzin

  • Wyzwania zawodowe na światowym poziomie

  • Uczestnictwo w dużych, nowatorskich projektach

  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy

 Dodatkowo otrzymasz

  • Mobilność wewnątrz Grupy ORLEN i możliwości rozwoju w zagranicznych spółkach

  • Mentoring pracowniczy wspierający Twój rozwój zawodowy

  • Programy well-beingowe wspierające dobrostan

  • Program wspierający rodzinę

  • Dostęp do platformy kafeteryjnej

Drogi Kandydacie, zwróć uwagę, że nasze ogłoszenia są publikowane zawsze przez oficjalne konto ORLEN S.A.

Przez wybranie opcji „Aplikuj”, będziesz przekierowany do strony formularza aplikacyjnego w naszym systemie rekrutacyjnym. Twoje dane przesłane przez formularz rekrutacyjny ORLEN nie są gromadzone i przetwarzane przez portal OLX.

W procesie rekrutacji nie prosimy o podanie danych wrażliwych, jak numery kont, numery pesel, nie prosimy także o żadne przelewy weryfikacyjne.

Nasz Zespół Rekrutacji nie kontaktuje się przez wiadomości w aplikacji OLX, ani w ramach popularnych komunikatorów i social mediów, jedynie poprzez wiadomość e-mail lub numer telefonu podany przez Ciebie w dokumentach aplikacyjnych.

W przypadku stwierdzenia którejkolwiek z powyższych nieprawidłowości, zgłoś niezwłocznie w aplikacji OLX użytkownika lub ogłoszenie poprzez funkcję flagi lub „Zgłoś”

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Płock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Płock
ID: 911295116