2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Mazowieckie
  6. Wsparcie techniczne - Płock
ORLEN S.A.
Dodane 03 maja 2024

Specjalista w Dziale Przetwarzania Danych

Lokalizacja

Płock

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Opis stanowiska:

  • Monitorowanie poprawności działania infrastruktury Data Center oraz reagowanie na incydenty w trybie 24/7

  • Bieżące utrzymanie i rozwój systemów informatycznych w obszarze infrastruktury

  • Realizacja prac serwisowych

  • Raportowanie stanu pracy eksploatowanych systemów i urządzeń teleinformatycznych

  • Instalacja i konfiguracja systemów informatycznych

  • Aktualizowanie administrowanych systemów

  • Utrzymanie dokumentacji systemów informatycznych

  • Optymalizacja systemów informatycznych

  • Współpraca z dostawcami rozwiązań informatycznych w zakresie rozwiązywania problemów i wdrażania rekomendowanych zmian

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowany profil: informatyka, elektronika

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku o podobnym zakresie odpowiedzialności

  • Dobra znajomość systemów Linux klasy Enterprise lub Windows Serwer pracujących w środowisku wirtualnym i fizycznym

  • Dobra znajomość środowisk wirtualnych (VMware)

  • Podstawowa znajomość usług katalogowych Active Directory

  • Podstawowa znajomość baz danych (MSSQL, ORACLE. mySQL)

  • Znajomość PowerShell

  • Znajomość systemów backup, architektury oraz rozwiązań w zakresie sieci SAN i Storage, systemów facility w Data Center oraz systemów monitorujących infrastrukturę

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Gotowość do pracy zmianowej 24/7

  • Skuteczność w działaniu oraz odpowiedzialność biznesowa

  • Nastawienie na ciągły rozwój i umiejętność czerpania z różnych perspektyw

Mile widziane

  • Posiadanie uprawnień SEP do 1kV

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie (w tym system premiowy)

  • Praca w nowoczesnym, międzynarodowym koncernie

  • Możliwość pracy z ekspertami z różnych dziedzin

  • Wyzwania zawodowe na światowym poziomie

  • Uczestnictwo w dużych, nowatorskich projektach

  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy

Dodatkowo otrzymasz

  • Mobilność wewnątrz Grupy ORLEN i możliwości rozwoju w zagranicznych spółkach

  • Mentoring pracowniczy wspierający Twój rozwój zawodowy

  • Programy well-beingowe wspierające dobrostan

  • Program wspierający rodzinę

  • Dostęp do platformy kafeteryjnej

Drogi Kandydacie, zwróć uwagę, że nasze ogłoszenia są publikowane zawsze przez oficjalne konto ORLEN S.A.

Przez wybranie opcji „Aplikuj”, będziesz przekierowany do strony formularza aplikacyjnego w naszym systemie rekrutacyjnym. Twoje dane przesłane przez formularz rekrutacyjny ORLEN nie są gromadzone i przetwarzane przez portal OLX.

W procesie rekrutacji nie prosimy o podanie danych wrażliwych, jak numery kont, numery pesel, nie prosimy także o żadne przelewy weryfikacyjne.

Nasz Zespół Rekrutacji nie kontaktuje się przez wiadomości w aplikacji OLX, ani w ramach popularnych komunikatorów i social mediów, jedynie poprzez wiadomość e-mail lub numer telefonu podany przez Ciebie w dokumentach aplikacyjnych.

W przypadku stwierdzenia którejkolwiek z powyższych nieprawidłowości, zgłoś niezwłocznie w aplikacji OLX użytkownika lub ogłoszenie poprzez funkcję flagi lub „Zgłoś”

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Płock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Płock
ID: 914599033