2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kraków
  7. Administracja, prace biurowe - Krowodrza
Dodane 04 kwietnia 2024

Specjalista w dziale administracji zarządzającej nieruchomościami

Lokalizacja

Kraków, Krowodrza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Operator zarządzający apartamentami zatrudni specjalistę w dziale administracji zarządzającej nieruchomościami

Miejsce pracy: ul. Piastowska, Kraków

Tryb pracy: praca stacjonarna

Godziny pracy: 9-17

Główne obowiązki:

  • naliczanie zaliczek z tytułu najmu

  • naliczanie zaliczek za media

  • półroczne rozliczanie mediów

  • kontrolowanie wpływów środków z tytułu powyższych rozliczeń

  • kontakt z właścicielami mieszkań w celach windykacyjnych

  • przygotowywanie uchwał na zebrania zarządu

  • opisywanie i wprowadzanie faktur dotyczących danej nieruchomości

  • przyjmowanie zgłoszeń dotyczących usterek na nieruchomości

  • kontrolowanie terminów przeglądów i serwisów na nieruchomości

  • organizowanie przetargów w celu dokonania wyboru dostawcy mediów

  • prowadzenie procesów usuwania szkód i realizacja procedur wynikających z umów ubezpieczeniowych we współpracy z działami centralnymi

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widzane w obszarze rozliczeń we wspólnocie mieszkaniowej, jako zarządca nieruchomości itp.)

  • wiedza z zakresu zarządzania nieruchomościami

  • znajomość podstaw rachunkowości

  • samodzielność, sumienność

  • komunikatywność, otwartość

  • łatwość w utrzymywaniu relacji

  • umiejętność zarządzania czasem

  • obsługa pakietu Office

  • mile widziana znajomość programu MMSoft Lokale

  • mile widziana znajomość języków obcych (język angielski lub niemiecki)

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o dowolną formę umowy

  • benefity (prywatna opieka medyczna, karta sportowa)

  • komfortowe warunki pracy w pełni wyposażonym biurze

  • kawa/herbata/owoce

  • zniżki na firmowe usługi

  • ciekawe spotkania integracyjne

Zapraszamy do aplikowania!

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Krowodrza
ID: 909464698