2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Warmińsko-mazurskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Olsztyn
Karolina
Dodane 01 maja 2024

Specjalista /tka ds. sprzedaży usług opiekuńczych w Niemczech

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie telefonicznie nowych kontrahentów z Niemiec,

  • prezentowanie naszej oferty usług opiekuńczych oraz odpowiadanie na pytania potencjalnych kontrahentow,

  • budowanie długotrwałych relacji z kontrahentami poprzez profesjonalne doradztwo oraz wsparcie,

  • realizowanie indywidualnych celi sprzedażowych

Nasze wymagania

  • znasz język niemiecki na poziomie minimum C1,

  • cechuje Cię wysoka komunikatywność oraz umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami,

  • masz co najmniej roczne doświadczenie w sprzedaży usług (preferowane doświadczenie w sprzedaży telefonicznej),

  • doświadczenie w sprzedaży na rynku niemieckim lub/i austriackim będzie dodatkowym atutem,

  • umiesz pracować samodzielnie i jesteś osobą ukierunkowaną na realizację celu

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej

  • kompleksowe wdrożenie, które pozwoli Ci poczuć się pewniej już od pierwszych dni,

  • premie za realizacje celów,

  • spotkania integracyjne,

Czym sie zajmujemy? Jestesmy firma, dla ktorej glownym celem jest opieka. Aktywnie dzialamy w Niemczech. Zapewnaimy, ze Twoja obecnosc w Firmie Probeteruung bedzie miala realny wplyw na to co sie dzieje w naszej organizacji. Chcesz wiedziec wiecej? Przyjdz do naszego biura przy ul. 1 Maja 5A w Olsztynie, lub odwiedz nasza strone internetowa www.probetreuung.pl - z przyjemnoscia odpowiemy na Twoje pytania.

Zobacz jak wygląda praca w Probetreuung!

www.probetreuung.pl

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 914202838