2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Sochaczew
Dodane 12 kwietnia 2024

Specjalista/tka ds. sprzedaży eksportowej

Lokalizacja

Sochaczew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

MS JOBS Agencja Zatrudnienia (cert 6527) prowadzi rekrutację na stanowisko SPECJALISTA/KA DS. SPRZEDAŻY EKSPORTOWEJ (Sochaczew)

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie klientów z rynków zagranicznych

  • telefoniczny i mailowy kontakt z klientami

  • przygotowywanie ofert i wycen dla klientów

  • kalkulowanie transakcji

  • wykonywanie analiz i raportów wewnętrznych

  • analizy rynków zagranicznych

  • wystawianie dokumentów sprzedażowych

  • kompleksowa obsługa klientów

    Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną konwersację

  • wykształcenie wyższe (mile widziane ekonomiczne, handlowe, techniczne lub pokrewne)

  • doświadczenie na danym lub podobnym stanowisku w dziale sprzedaży eksportowej,

  • obowiązkowość i sumienność w wykonywaniu pracy

  • wysoka kultura osobista

  • entuzjazm w kontaktach w pracy z klientami

    Oferujemy:

  • umowa o pracę

  • samodzielne stanowisko

  • szkolenia

  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze plus system premii

  • niezbędne narzędzia pracy

    CV od osób zainteresowanych ofertą i spełniających powyższe oczekiwania prosimy wysyłać na adres: email - w tytule prosimy dopisać SDE oraz w treści maila lub w cv klauzulę Rodo. Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Sochaczew,

Mazowieckie

Mazowieckie, Sochaczew
ID: 911260616