2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubelskie
  6. Administracja, prace biurowe - Lublin
Dodane 25 kwietnia 2024

Specjalista/tka ds. przetargów / Pracownik biurowy

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowa

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku nastawioną na dalszy rozwój. Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Przetargów i Marketingu / Pracownik biurowy.

Zakres obowiązków:

·         pozyskiwanie nowych kontrahentów w relacjach bezpośrednich na terenie Lubelszczyzny i okolic oraz całej Polski w branżach przemysłowych.

·         wyszukiwanie informacji o przetargach oraz składanie ofert,

·         przygotowywanie, kompletowanie i prowadzenie dokumentacji niezbędnej do udziału w przetargach zgodnie z zasadami określonymi w ustawie Prawo zamówień publicznych,

·         samodzielne prowadzenie postępowania, aż do momentu podpisania umowy (w tym przygotowywanie dokumentów, wyjaśnień i odpowiedzi dla Zamawiającego),

·         sprawowanie kontroli nad prawidłowym oszacowaniem wartości przedmiotu zamówienia,

·         komunikacja z Zamawiającymi w celu wyjaśnienia wątpliwości i zapytań do Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia w zakresie procedury przetargowej w trakcie trwania postępowania,

·         informowanie przełożonego o wyborze najkorzystniejszej oferty, ofertach odrzuconych oraz o wykonawcach wykluczonych z postępowania,

·         prowadzenie rejestru i archiwizacja prowadzonych postępowań,

·         koordynowanie i nadzorowanie wpłat/wypłat wadium i zabezpieczeń,

·         bieżące nadzorowanie oraz występowanie do organów o zaświadczenia (KRK, US, ZUS, Bank),

·       wsparcie zarządu w bieżących sprawach administracyjnych i organizacyjnych przedsiębiorstwa.

Nasze wymagania :

·         praktyczna znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych oraz umiejętność przygotowywania dokumentów przetargowych,

·         dobra znajomość Pakietu Office (Word, Excel),

·         wykształcenie wyższe mile widziane,

·         minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku ,

·         samodzielność, systematyczność, skrupulatność,

·         zdolności organizacyjne i umiejętność pracy pod presją czasu,

·         prawo jazdy kat. B - pełen etat - praca zdalna/hybrydowa - 2/3 dni stacjonarnie w Lublinie.

Oferujemy:

·         stabilne warunki zatrudnienia,

·         wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,

·         możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia branżowe.

 Możliwość podjęcia pracy od zaraz.

 Osoby zainteresowane prosimy o CV z klauzulą RODO:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TK Service SOlutions Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 909385994