2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Mazowieckie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Klaudyn
Dodane 28 kwietnia 2024

Specjalista/-tka ds obsługi sklepu internetowego oraz marketingu

Wynagrodzenie

7 800 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Klaudyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dzień dobry, serdecznie zapraszamy do aplikacji na stanowisko!

OPIS:

Poszukujemy Specjalisty/-tki ds obsługi sklepu internetowego oraz marketingu do naszej rozwijającej się firmy E-commerce (marka Gamvis fotele biurowe i gamingowe)

O NAS:

Gamvis eSports Technology to polska marka meblowa w branży gamingowej, działamy na terenie Unii Europejskiej.

O naszych produktach moglibyśmy długo opowiadać i z przyjemnością zrobimy to podczas spotkania.

Zapraszamy do aplikacji! WAŻNE: prosimy o przesyłanie cv tylko przez portal OLX.

DOKŁADNY OPIS OFERTY:

Lokalizacja: Klaudyn (Miejscowość granicząca z dzielnicą Bemowo),

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa sklepu internetowego, dbanie o to by zamówienia były realizowane poprawnie i na czas.

  • Obsługa klienta mailowa oraz livechat, utrzymanie pozytywnych relacji z klientami, nawet w trudnych sytuacjach.

  • Nadzór nad wysyłką produktów do klientów (koordynacja z firmą kurierską oraz zewnętrznym centrum fulfillmentowym).

  • Zarządzanie obsługą zwrotów, wymian, reklamacji.

  • Weryfikacja poprawności dokumentów sprzedażowych (faktury, paragony).

  • Przygotowywanie raportów sprzedażowych.

  • Katalogowanie dokumentów kosztowych oraz zlecanie płatności do kontrahentów.

  • Obsługa posprzedażowa klienta: zapewnienie wysokiej jakości obsługi po zakupie.

  • Pomoc w organizacyjnych pracach serwisowych: praca z naszym zespołem serwisowym i reklamacyjnych w codziennych zadaniach w serwisie.

  • Współtworzenie i realizacja strategii współprac z Influencerami.

  • Monitorowanie, analiza i raportowanie kampanii influencer marketingowych.

  • Analiza rynku Influencerów, monitorowanie ich działalności w sieci, wyszukiwanie polskich i zagranicznych Influencerów, ocena ich potencjału.

WYMAGANE KWALIFIKACJE:

  • Wykształcenie: Minimum średnie

  • Doświadczenie: Wymagane doświadczenie w pracy w e-commerce lub obsłudze klienta, mile widziane doświadczenie w influencer marketingu.

WYMAGANE UMIEJĘTNOŚCI:

  • Komunikatywność: Umiejętność jasnej i skutecznej komunikacji z klientami i zespołem.

  • Samodzielność, dyspozycyjność i zaangażowanie

  • Biegła obsługa narzędzi: Allegro, Fakturownia, Baselinker, Woocommerce, Arkusze Google.

  • Organizacja pracy: Umiejętność efektywnego planowania i zarządzania czasem.

  • Znajomość języka angielskiego: na poziomie B2 (swobodne komunikowanie się w mowie i piśmie).

CO OFERUJEMY:

  • Umowa o pracę po okresie próbnym/szkoleniowym (1 miesąc)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności;

  • Współpracę długoterminową;

  • Przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu;

  • Pracę stacjonarną w okolicach Warszawy (Klaudyn) oraz częściowo zdalną (1 dzień w tygodniu)

prosimy o przesłanie cv przez portal OLX,

Lokalizacja

Klaudyn,

Mazowieckie

Mazowieckie, Klaudyn
ID: 887252201