2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Wielkopolskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Poznań
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Stare Miasto
Dodane 05 czerwca 2024

Specjalista/tka ds. sprzedaży

Wynagrodzenie

4 300 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Twój zakres obowiązków:

  • Doradztwo w zakresie szkoleń;

  • Będziesz zapewniać doskonałą obsługę klienta;

  • Budować pozytywne relacje;

  • Asystować przy rozwiązywaniu problemów klientów.

Nasze wymagania

  • Twoje umiejętności komunikacyjne nie mają sobie równych, a do tego masz wysoką kulturę osobistą i umiesz budować trwałe relacje;

  • Lubisz wyzwania i realizacja celów napędza Cię do działania;

  • Angażujesz się w różne działania i nie spoczywasz na laurach;

  • Twoja samodzielność, systematyczność i dynamiczność są znane i cenione wśród Twoich przyjaciół i nie tylko;

  • Masz ogromny apetyt na rozwój i ciekawość świata;

  • Pakiet MS Office, komputer i urządzenia biurowe nie stanowią dla Ciebie tajemnic.

To oferujemy

  • Po pierwsze i najważniejsze: stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;

  • Nie samą pracą człowiek żyje, więc pracujemy pon-pt (9:00-17:00);

  • Kto gra w piki ten ma wyniki, czyli solidny system premiowy;

  • Czeka na Ciebie również wsparcie całego zespołu, nie tylko w okresie próbnym;

  • Szkolenia wspierające Twój rozwój.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień.

O nas

  • Nasza firma specjalizuje się w organizowaniu szkoleń inwestycyjnych dla osób chcących samodzielnie zarządzać swoimi finansami i inwestować na rynkach finansowych. Posiadamy doświadczonych trenerów, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami szkoleń. Nasze szkolenia są skonstruowane w taki sposób, aby uczestnicy mogli zdobyć praktyczne umiejętności i narzędzia niezbędne do skutecznego inwestowania.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 920058184