2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Pomorskie
  5. Inżynieria - Człuchów
Dodane 28 maja 2024

Specjalista Technolog

Lokalizacja

Człuchów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Obowiązki:

  • Opracowanie i nadzór technologiczny nad procesem produkcji,

  • Wdrażanie nowych zastosowań i technologii,

  • Normowanie operacji zgodnie z procesem,

  • Doskonalenie procesów produkcji w celu zwiększenia efektywności oraz wydajności,

  • Nadzór nad dokumentacją technologiczną,

  • Ścisła współpraca z innymi działami np. z działem kontroli jakości

  • Opracowanie dokumentacji naprawczej ze względu na powstałe braki produkcyjne

    Wymagania :

  • 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,

  • znajomość języka angielskiego,

  • zaangażowanie i odpowiedzialność.

    Jeśli jesteś gotowy/gotowa dołączyć do naszego zespołu czekamy na Twoją aplikację. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres email.

Lokalizacja

Człuchów,

Pomorskie

Pomorskie, Człuchów
ID: 918173182