2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wiśnicz Mały
Dodane 01 maja 2024

Specjalista sprzedaży Wiśnicz Mały PROCAM

Lokalizacja

Wiśnicz Mały

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSamochód służbowy: Nie

Od ponad 20 lat wdrażamy najlepsze rozwiązania agronomiczne w sektorze rolniczym i ogrodniczym. Współpracujemy z klientami na terenie całego kraju. Nasz zespół tworzy ponad 400 osób zatrudnionych w 30 oddziałach.Stawiamy na ludzi, wiedzę i rozwiązania.

PROCAM POLSKA POSZUKUJE SPECJALISTY SPRZEDAŻY

Miejsce pracy: Wiśnicz Mały

TWOJE ZADANIA:

  • doradztwo detaliczne w ochronie i nawożeniu upraw ogrodniczych i rolniczych,

  • sprzedaż środków ochrony roślin, nawozów i biostymulatorów,

  • koordynowanie oddziału oraz organizacja przepływu informacji, dokumentacji i korespondencji,

  • wprowadzanie nowych klientów i zamówień sprzedaży,

  • weryfikacja i kontrola statusu klienta oraz rozliczeń,

  • koordynowanie dostaw, zamówień i odbiorów towarów,

  • udzielanie informacji klientom o cenach, towarach, statusach zamówień, promocjach,

  • dbanie o zaopatrzenie biura, obsługa poczty i kuriera,

  • sporadyczna pomoc na magazynie w razie potrzeby,

  • utrzymanie i budowanie stałych relacji z klientami i innymi działami firmy w celu optymalizacji procesu sprzedaży.

ZALEŻY NAM NA:

  • osobie zorganizowanej i ceniącej sobie pracę z dokumentami i ludźmi,

  • zachowaniu dokładności i radzeniu sobie z ustalaniem priorytetów,

  • umiejętności współpracy oraz komunikacji w zespole,

  • osobie posiadającej uprawnienia UDT,

  • znajomości rynku rolno-ogrodniczego,

  • samodzielnego, efektywnego planowania zadań,

  • efektywnym korzystaniu z programów komputerowych (mile widziane doświadczenie CDN XL, Intense, MapGo),

  • mile widziane doświadczenie w branży rolniczej lub wykształcenie kierunkowe.

CO WARTO O NAS WIEDZIEĆ

  • umowa o pracę jest u Nas standardem,

  • zapewniamy specjalistyczne wdrożenie oraz wsparcie i opiekuna na początku kariery w firmie,

  • gwarantujemy Ci wsparcie ekspertów, opiekę merytoryczną i uzupełnianie wiedzy poprzez stały proces szkoleń,

  • propagujemy zdrowy tryb życia poprzez rozwinięty pakiet socjalny, sportowy i finansowanie opieki medycznej,

  • znajdujemy czas na integrację,

  • 45% naszych pracowników jest uczestnikami programu PPK.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Wiśnicz Mały,

Małopolskie

Małopolskie, Wiśnicz Mały
ID: 914206283