2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Warszawa
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Mokotów
Dodane Dzisiaj o 10:09

Specjalista /Specjalistka Działu Rejestracji

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Legal House Poland od ponad 8 lat wspiera biznes w Polsce, świadcząc usługi prawnicze, rachunkowo-księgowe i doradztwa podatkowego.

   Nasi eksperci są wyróżnieni w międzynarodowym rankingu Legal 500 jako specjaliści w zakresie prawa korporacyjnego, podatkowego, obsługi klienta prywatnego oraz ochrony biznesu.

Co nas wyróżnia?

  • stały wzrost liczby naszych klientów i ich zaufanie

  • stabilna pozycja na rynku

  • doświadczony i zaangażowany zespół

  • innowacyjność i stały rozwój

  • szeroka oferta usług

  • kompleksowa obsługa klientów

  • przywódcze i wspierające pracowników kierownictwo

Jeśli jesteś osobą ambitną, chcesz się rozwijać i nie boisz się nowych wyzwań, zapraszamy do naszego zespołu

Zakres obowiązków:

  • konsultowanie klientów w sprawach dotyczących rejestracji osób prawnych

  • sporządzanie i składanie dokumentów klientów do odpowiednich urzędów

  • zapewnienie zgodności działań z obowiązującymi normami prawa RP

  • monitorowanie zmian w przepisach prawnych dotyczącego rejestracji osób prawnych

  • kontakt z klientem od momentu przyjęcia zlecenia do momentu realizacji

Nasze wymagania:

  • doświadczenie  w pracy w administracji

  • wykształcenie wyższe

  • wiedza specjalistyczna w obszarze Kodeksu spółek handlowych będzie dodatkowym atutem

  • bardzo dobra znajomość języków ukraińskiego i/lub rosyjskiego (warunek konieczny)

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • umiejętność samodzielnego planowania i realizacji zadań oraz ustalania priorytetów

  • odpowiedzialność, dokładność i terminowość w realizacji powierzonych zadań

  • wysoki poziom kultury osobistej

  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu relacji

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • chęć  uczenia się i podnoszenia kwalifikacji

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pracę stacjonarną w naszym biurze w Warszawie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 917322114