2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Mazowieckie
  6. Logistyka - Warszawa
  7. Logistyka - Włochy
Stadler Service Polska Sp. z o.o.
Dodane 30 kwietnia 2024

Specjalista / Specjalistka ds. zakupów i logistyki

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Stadler jest dostawcą systemowych rozwiązań w zakresie budowy pojazdów szynowych od 75 lat. Posiadamy szeroką gamę produktów  w segmentach pojazdów ruchu miejskiego i kolejowego: tramwajów, metra, pociągów regionalnych, podmiejskich, międzymiastowych oraz  dalekobieżnych. Produkujemy również lokomotywy liniowe i manewrowe oraz wagony pasażerskie. Przyświeca nam jeden cel - chcemy, aby podróż naszymi pojazdami była szybka, komfortowa i gwarantowała najwyższe bezpieczeństwo.

Do zespołu zakupów i logistyki poszukujemy: Specjalisty / Specjalistki ds. zakupów i logistyki

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe

  • wiedza poparta doświadczeniem z zakresu prowadzenia gospodarki magazynowej

  • biegła znajomość pakietu MS Office

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • inicjatywa i kreatywne podejście do powierzonych zadań

  • samodzielność w działaniu i odpowiedzialność za powierzone zadania

  • sumienność w wykonywaniu zadań

  • umiejętność komunikacji i pracy w zespole

  • dyspozycyjność

OBOWIĄZKI:

  • sporządzanie i wysyłanie zapytań ofertowych do dostawców, negocjowanie cen

  • sporządzanie zamówień w systemie zakupowo-magazynowym

  • zakup usług, materiałów i części na podstawie zamówień wg ustalonych zasad

  • kontrola i optymalizacja poziomu zapasów magazynowych

  • organizowanie i rozliczanie transportów

  • obsługa i administrowanie systemem zakupowo-magazynowym

  • nadzór nad prawidłowym wprowadzaniem przyjęć/rozchodów w programie zakupowo-magazynowym

  • sporządzanie zestawień magazynowych i współpraca z działem księgowości w zakresie księgowania przyjęć i rozchodów

  • opisywanie faktur zakupowych wg ustalonych zasad

  • planowanie oraz sporządzanie raportów utrzymania pojazdów

OFERUJEMY:

  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole oraz możliwość dalszego rozwoju zawodowego

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę hybrydową po okresie próbnym

  • atrakcyjny pakiet socjalny (ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe, karta lunchowa, karta sportowa, zajęcia językowe, dofinansowanie w ramach ZFŚS do wypoczynku urlopowego, imprez sportowo - rekreacyjnych oraz imprez kulturalno - oświatowych)

  • przyjazną atmosferę pracy

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 913950723