2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Zakupy
  5. Zakupy - Śląskie
  6. Zakupy - Bielsko-Biała
Dodane 08 kwietnia 2024

Specjalista / Specjalistka ds. zakupów

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Carpatree to polska marka odzieży sportowej założona w 2016 roku. Od samego początku głównym założeniem Carpatree było dostarczenie klientom najwyższej jakości stylowych ubrań sportowych i budowanie społeczności osób wzajemnie wspierających się w dążeniu do sportowych celów.

Zespół tworzący Carpatree stale się rozwija, a obecnie poszukujemy specjalisty ds. zakupów. Jeżeli posiadasz doświadczenie w tym obszarze lub jest to kierunek w którym chcesz rozwijać się zawodowo, zachęcamy do aplikowania.

Twój zakres obowiązków

  • Kontrolowanie i analizowanie bieżących stanów magazynowych

  • Opracowywanie harmonogramów zamówień

  • Prognozowanie krótko i długoterminowego zapotrzebowania

  • Przygotowywanie zamówień zakupu produktów, półproduktów potrzebnych do produkcji i realizacji zamówień sprzedaży

  • Monitorowanie rynku, poszukiwanie atrakcyjnych ofert, wybór najbardziej korzystnych warunków handlowych spośród dostawców

  • Przygotowywanie kalkulacji produktów

  • Przygotowywanie, sprawdzanie, weryfikacja kontraktów handlowych z dostawcami

  • Sporządzanie, organizacja i nadzór nad realizacją zamówień w Polsce, Azji i Europie

  • Prowadzenie procesów reklamacyjnych z dostawcami

  • Organizacja transportu towaru

  • Obsługa poczty elektronicznej i prowadzenie korespondencji z dostawcami

  • Regularne raportowanie z realizacji ciągu procesu zakupowego

  • Przygotowywanie dokumentacji, kontrola stanu i terminu realizacji sporządzonych zamówień

  • Nadzór nad obiegiem dokumentów

  • Obsługa formalności celnych

  • Uporządkowane prowadzenie i przechowywanie dokumentacji związanej z zamówieniami

  • Sporządzanie okresowych statystyk zakupów w ujęciach ilościowych i wartościowych

  • Ścisła współpraca z działem sprzedaży, projektowym, marketingu, produkcji, księgowym, magazynu i logistyki

  • Współtworzenie pozytywnego wizerunku firmy

  • Dążenie do uzyskania w pracy jak najlepszych wyników i przejawianie w tym celu odpowiedniej inicjatywy

  • Odpowiedzialność za przestrzeganie zasad wynikających z organizacji pracy oraz obowiązujących przepisów

  • Reprezentowanie firmy na spotkaniach biznesowych

Nasze wymagania

  • Język angielski na poziomie minimum komunikatywnym

  • Łatwość nawiązywania nowych kontaktów

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Umiejętność sprawnego wyszukiwania informacji, biegłość w środowisku internetowym

  • Umiejętność biegłej obsługi pakietu Office i poczty e-mail

  • Samodzielność, dobra organizacja pracy własnej

  • Umiejętność wyciągania wniosków z efektów pracy

  • Chęć doskonalenia swoich kompetencji w kierunku związanym ze stanowiskiem pracy

  • Komunikatywność

  • Dokładność

  • Sumienność

Mile widziane

  • Doświadczenie w zakupach i/lub logistyce

  • Zainteresowanie sportem

  • Zainteresowanie modą

To oferujemy

  • Pełne wsparcie merytoryczne w bieżącej pracy i rozwoju zawodowym

  • Służbowy laptop, telefon i wszystkie inne potrzebne narzędzia pracy

  • Program MultiSport

  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie PZU

  • Wynagrodzenie dopasowane do posiadanej wiedzy i doświadczenia zawodowego

  • Dodatkowe premie za ponadprzeciętne wyniki

  • Pracę w nowoczesnym, klimatyzowanym biurze w centrum Bielska-Białej

  • Do dyspozycji dwa dni pracy zdalnej w każdym miesiącu

  • Elastyczny czas pracy

  • Przyjazną, swobodną i niekorporacyjną atmosferę pracy

  • Przejrzystą ścieżkę kariery

  • Zniżkę pracowniczą na produkty marki

  • Pyszną kawę i ciastka bez limitów:)

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 903088998