2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Zachodniopomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Szczecin
  7. Administracja, prace biurowe - Słoneczne
Dodane 23 kwietnia 2024

Specjalista / Specjalistka ds. wynajmów samochodów

Wynagrodzenie

4 900 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Słoneczne

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczna i bezpośrednia obsługa klienta w biurze oddziału

  • Planowanie i logistyka wydań i zwrotów samochodów w systemie operacyjnym

  • Planowanie pracy i obowiązków agentów wynajmu

  • Comiesięczne raportowanie wyników

  • Planowanie grafiku dostępnej floty samochodów

Nasze wymagania

  • Komunikatywność, rzetelność, dobra organizacja pracy

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Nienaganna aparycja oraz wysoka kultura osobista

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

•Wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia

• System premiowy zależny od realizacji sprzedaży

• Praca od poniedziałku do piątku

• Możliwość rozwoju zawodowego

• Cykliczne szkolenia wewnętrzne

• Wsparcie dedykowanego mentora

•Możliwość pracy w zespole doświadczonych Specjalistów

• Dodatkowe profity, takie jak karta Multisport, rabaty pracownicze

• Możliwość zdobycia/poszerzenia wiedzy w branży

• Możliwość zatrudnienia oparciu o: umowę o pracę/b2b

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Słoneczne
ID: 913957597