2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubelskie
  6. Administracja, prace biurowe - Lublin
Małgorzata
Dodane 25 kwietnia 2024

Specjalista / Specjalistka ds. treści

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Praca zdalna, W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

HAP Armatura Sp. z o.o. już od 33 lat prężnie działa na rynku lubelskim i podkarpackim. Firma powstała w celu świadczenia najwyższej jakości usług w zakresie doboru i sprzedaży produktów armatury instalacji sanitarnych, grzewczych oraz sieci i przyłączy wodno-kanalizacyjnych.

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie i aktualizowanie produktów oraz ich parametrów w systemie informatycznym PIM;

  • Tworzenie, analizowanie i optymalizacja opisów produktów;

  • Tworzenie treści do materiałów typu ulotki, gazetki promocyjne, e-booki;

  • Standaryzacja materiałów multimedialnych w tym zdjęć produktów publikowanych na stronach;

  • Dbanie o poprawny przepływ informacji związanej z powstającymi tekstami

    Nasze wymagania

  • Lekkie pióro i umiejętność tworzenia logicznych, wartościowych treści dostosowanych do konkretnej grupy odbiorców;

  • Bardzo dobra znajomość zasad języka polskiego;

  • Doświadczenie w samodzielnym redagowaniu treści techniczno-marketingowych;

  • Zainteresowanie zagadnieniami technicznymi i umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy w tym zakresie;

  • Umiejętność wykorzystania narzędzi AI;

    Mile widziane

  • Znajomość podstaw SEO;

  • Znajomość branży techniki grzewczej i sanitarnej lub pokrewnej technicznej;

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 911021916