2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Śródmieście
Orange Polska
Dodane 07 maja 2024

Specjalista/Specjalistka ds. Sprzedaży w Smart Store Orange Arkadia

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Obowiązki

  • Sprzedaż usług Orange Polska

  • Edukowanie Klientów o dostępnych dla nich ofertach, usługach oraz technologiach

  • Udzielanie wsparcia technicznego Klientom w zakresie oferowanego sprzętu

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klientów

  • Umiejętność słuchania, sprawnego komunikowania się i przekonywania

  • Zainteresowanie nowinkami technologicznymi

  • Chęć współpracy w zespole

Oferujemy

Bezpieczeństwo:

  • Umowa o pracę na zastępstwo

  • Oferta socjalna,

  • Ubezpieczenie grupowe,

  • Pracowniczy program emerytalny (po przystąpieniu finansujemy składki - 7% całego wynagrodzenia),

  • Proces wdrożenia – zdobędziesz umiejętności dzięki szkoleniom i wsparciu zespołu.

Elastyczność:

  • Praca zgodnie z grafikiem,

  • Wewnętrzny rynek pracy

Zdrowie:

  • Prywatna opieka medyczna,

  • Karta sportowa,

  • Programy prozdrowotne.

Satysfakcja:

  • Kultura feedbacku,

  • Premie finansowe,

  • Konkursy sprzedażowe,

  • Szkolenia produktowe oraz sprzedażowe,

  • Programy rozwojowe,

  • Inicjatywy dobroczynne,

  • Platforma do nauki języków obcych,

  • Bonus finansowy za polecenie znajomych do pracy.

Komfort:

  • Telefon służbowy z nieograniczoną transmisją danych,

  • Zniżki na usługi Orange (światłowód, telefonia, Orange Energia),

  • Nowoczesny salon sprzedaży.

O nas

Od lat znajdujemy się w pierwszej dziesiątce najlepszych pracodawców na świecie. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, które wpływają na poprawę jakości życia milionów ludzi. Dołączając do Orange masz pewność, że Twoja praca ma znaczenie, a Twoje zaangażowanie zostanie nagrodzone.

Więcej informacji

Orange Polska poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista/Specjalistka ds. sprzedaży w Smart Store Orange Arkadia

Miejsce pracy: Warszawa, Aleja Jana Pawła II 82

Jesteśmy zespołem sprzedażowym, który wspólnie dąży do realizacji wyznaczonych celów. Możesz liczyć na przyjazną atmosferę oraz wsparcie ze strony pozostałych pracowników. Jeśli lubisz kontakt z klientem oraz interesują Cię nowe technologie - dołącz do nas. Twoim szefem będzie Dagmara Iskra,

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 913990183