2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Gdynia
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Wzgórze Świętego Maksymiliana
Andrzej
Dodane 29 kwietnia 2024

Specjalista/Specjalistka ds. Sprzedaży w Salonie Sprzedaży Orange

Lokalizacja

Gdynia, Wzgórze Świętego Maksymiliana

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Obowiązki

  • Sprzedaż usług Orange Polska,

  • Edukowanie Klientów o dostępnych dla nich ofertach, usługach oraz technologiach,

  • Udzielanie wsparcia technicznego Klientom w zakresie oferowanego sprzętu.

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klientów,

  • Umiejętność słuchania, sprawnego komunikowania się i przekonywania,

  • Zainteresowanie nowinkami technologicznymi,

  • Chęć współpracy w zespole.

Oferujemy

Twój rozwój:

  • Szkolenia produktowe oraz sprzedażowe,

  • Programy rozwojowe,

  • Rekrutacje wewnętrzne.

Pakiet korzyści:

Bezpieczeństwo:

  • Umowa o pracę na czas określony,

  • Oferta socjalna,

  • Ubezpieczenie grupowe,

  • Pracowniczy fundusz emerytalny.

Zdrowie:

  • Prywatna opieka medyczna,

  • Karta sportowa,

  • Programy prozdrowotne.

Komfort:

  • Telefon służbowy z nieograniczoną transmisją danych,

  • Zniżki na usługi Orange (światłowód, telefonia, Orange Energia).

Elastyczność:

  • Praca zgodnie z grafikiem,

  • Wewnętrzny rynek pracy.

Satysfakcja:

  • Kultura feedbacku,

  • Premie finansowe,

  • Konkursy sprzedażowe.

O nas

Od lat znajdujemy się w pierwszej dziesiątce najlepszych pracodawców na świecie. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, które wpływają na poprawę jakości życia milionów ludzi. Dołączając do Orange masz pewność, że Twoja praca ma znaczenie, a Twoje zaangażowanie zostanie nagrodzone. Poszukujemy osoby do Salonu Firmowego Orange w Gdynia Riviera. Umowa o pracę na czas określony w celu zastępstwa pracownika.

Więcej informacji

Miejsce pracy: Kazimierza Górskiego 2, Gdynia

Zespół

Dołączysz do doświadczonego zespołu specjalistów w salonie sprzedaży, w którym szybko rozwiniesz skrzydła w zakresie sprzedaży i obsługi klienta. Gwarantujemy wsparcie w zakresie wdrożenia i rozwoju kompetencji sprzedażowych. Twoim szefem będzie Piotr Wąsicki.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Wzgórze Świętego Maksymiliana
ID: 910259424