2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Szewce
Dodane 29 kwietnia 2024

Specjalista / specjalistka ds. sprzedaży telefonicznej

Lokalizacja

Szewce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Terson Sp. z o.o. jest polską firmą, która błyskawicznie się rozwija. Zajmujemy się sprzedażą elementów do maszyn oraz listew do bram , a w 2020 roku uruchomiliśmy produkcję łańcuchów dla międzynarodowego klienta. Współpracujemy z klientami oraz dostawcami z całego świata.

W związku z rozwojem poszukujemy na stanowisko specjalista / specjalistka ds. sprzedaży telefonicznej.

Obowiązki:

- pozyskiwanie nowych klientów drogą telefoniczną

- aktywna sprzedaż produktów firmy Terson

- realizowanie założeń sprzedażowych

- przygotowywanie ofert handlowych

- wystawianie faktur

- obsługa platform sprzedażowych i ich aktualizacja

- obsługa klientów

- inne prace biurowe

Wymagania:

- doświadczenie w sprzedaży telefonicznej

- umiejętność i swoboda w rozmowach telefonicznych

- doświadczenie w kontaktach z klientem

- umiejętność szukania rozwiązań

- średnie lub wyższe wykształcenie

- samodzielność, odpowiedzialność, dokładność

- pracowitość

- umiejętność zarządzania czasem

- umiejętność współpracy z innymi pracownikami oraz z klientami

- znajomość obsługi programów biurowych typu excel, word

- dodatkowym atutem jest znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

- umowę o pracę/ umowę zlecenie

- możliwość rozwoju

- szacunek i godne warunki pracy

- przyjazną atmosferę

- dodatki na święta i wakacje

- stałą podstawę wynagrodzenia + premie za wyniki

- pyszną kawę i herbatę

Zapraszam do wysyłania CV na maila

Proszę o zawarcie w CV następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Terson Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Lokalizacja

Szewce,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Szewce
ID: 913685759