2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Śródmieście
Dodane 07 maja 2024

Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży telefonicznej

Wynagrodzenie

5 500 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów salonu,

  • Rejestrowanie połączeń telefonicznych przychodzących,

  • Praca z klientem w zakresie rozwiązań projektowych przygotowanych przez projektanta,

  • Obsługa klienta do momentu dokonania płatności.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne,

  • Doświadczenie w sprzedaży,

  • Realizacja planu sprzedaży,

  • Umiejętność skutecznej komunikacji z różnymi ludźmi;

  • Znajomość technik sprzedaży i umiejętność negocjacji z klientami prywatnymi i korporacyjnymi.

To oferujemy

  • Praca w komfortowym salonie sprzedaży,

  • Przyjazna atmosfera w zespole z ambitnymi celami,

  • Perspektywy rozwoju zawodowego i wzrostu zarobków,

  • Wynagrodzenie prowizyjno-premiowe (pensja i premia za sprzedaż, uzgodnione w umowie o pracę) - im większa sprzedaż, tym wyższe zarobki.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 875847801