2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Jawornik
Monika
Dodane 13 czerwca 2024

Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży (projekty Private Label)

Lokalizacja

Jawornik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie relacji handlowych z kontrahentami oraz ich dalszy rozwój

  • Analiza potrzeb i oczekiwań klientów

  • Negocjowanie warunków kontraktów i prowadzenie rozmów handlowych

  • Pełna odpowiedzialność za zarządzanie i koordynację procesu produkcji kontraktowej, w ramach obsługiwanego Klienta.

  • Nadzór nad harmonogramami oraz budżetami prowadzonych kontraktów

  • Dbanie o jakość komunikacji oraz dotrzymanie ustalonego poziomu świadczenia usług

  • Stałe monitorowanie rynku: produktów i dostawców, poszukiwanie innowacji i optymalizacji.

Oczekujemy:

  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • Umiejętność negocjowania/kontraktacji umów

  • Gotowość do podejmowania wyzwań i ciągłego rozwoju

  • Sumienność, systematyczność i samodzielność w wykonywaniu zadań

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Mile widziane:

  • znajomość branży kosmetycznej

  • doświadczenie w pracy, w firmie produkcyjnej

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku, w systemie stacjonarnym, w lokalizacji Jawornik 510 Myślenice

  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę w szybko rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu

  • Atrakcyjne i przejrzyste warunki finansowe oraz terminowe wypłaty

  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie

  • Dostęp do programu MultiSport oraz platformy rozwojowej MultiLife

  • Zniżki pracownicze na firmowe produkty

  • Dużą samodzielność w działaniu

  • Udział w interesujących projektach – u nas nie będziesz się nudził/a

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Jawornik,

Małopolskie

Małopolskie, Jawornik
ID: 920377746