2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Dolnośląskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Wrocław
  6. E-commerce (handel internetowy) - Krzyki
Dodane 20 maja 2024

Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży internetowej

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Unigastro, dynamicznie rozwijająca się w branży gastronomicznej, która ,,od kuchni” zaopatruje sektor HoReCa. Do naszego zespołu poszukujemy osoby która zasili nasze szeregi na stanowisku Specjalisty/Specjalistki ds. sprzedaży internetowej.

Zakres obowiązków:

·        obsługa Klientów internetowych – telefonicznie, mailowo oraz poprzez czat online

·        obsługa i kontrola prawidłowej realizacji zamówień internetowych

·        wspieranie klientów w wyborze odpowiednich towarów

·        realizacja celów sprzedażowych

·        ciągła współpraca z innymi działami w firmie głownie z działem ds. logistyki i dostaw w celu optymalizacji procesu wysyłki

·        dbanie o pozytywny wizerunek firmy oraz budowanie marki wśród klientów

·        nadzór nad procesem zwrotów i reklamacji oraz udzielanie informacji na temat produktów

Nasze wymagania:

·        doświadczenia w branży e-commerce lub sprzedaży online

·        swobodna obsługa komputera i znajomość pakietu Office

·        umiejętności obsługi systemów sprzedażowych oraz sklepu internetowego (IAI-Shop. IdoSell lub pokrewnych)

·        dobra organizacja pracy oraz umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych

·        doświadczenie w sprzedaży sprzętów gastronomicznych będzie dodatkowym atutem

·        komunikatywność i umiejętność w pracy zespołowej

·        zorientowanie na klienta oraz chęć pomocy i rozwiązywania problemów

·        znajomość praw konsumenta mile widziane

Co oferujemy:

·        zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·        pracę w dynamicznym środowisku gdzie liczy się Twój wkład i zaangażowanie

·        możliwość poszerzania swoich kompetencji

·        prywatna opieka LuxMed

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 919574044