2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Żoliborz
Dodane 16 kwietnia 2024

Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży i obsługi klienta

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Żoliborz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis firmy:

McKapka Sp. z o.o. jest wiodącym dostawcą wysokiej jakości produktów z naturalnego drewna. Nasza firma dysponuje własną stolarnią i składem drewna, co pozwala nam na produkcję niemal każdego detalu z drewna, spełniając nawet najbardziej wymagające oczekiwania klientów. Nie tylko innowacyjne podejście do branży wyróżnia naszą firmę, lecz również głęboka troska o satysfakcję klienta.

Produkujemy nie tylko meble z drewna, takie jak stoły czy szafy, ale również szeroki asortyment budowlanych wyrobów, w tym drewno konstrukcyjne, kantówki, legary, podłogi, schody i wiele innych. Nasze produkty cechuje nie tylko wysoka jakość, ale również dbałość o każdy detal oraz indywidualne podejście do potrzeb klienta.

Opis stanowiska:

McKapka Sp. z o.o. poszukuje specjalisty ds. obsługi klienta/sprzedaży. Głównym zadaniem osoby na tym stanowisku będzie współpraca i opieka nad istniejącymi oraz potencjalnymi klientami firmy, z naciskiem na aktywne działania w celu zwiększania poziomu sprzedaży usług dla istniejących klientów oraz pozyskiwania nowych odbiorców.

Obowiązki:

•         Opracowywanie zamówień i przygotowywanie ofert dla potencjalnych klientów.

•         Kontakt z klientami, prowadzenie korespondencji telefonicznej oraz mailowej.

•         Koordynowanie i monitorowanie procesu realizacji zamówień. Dbałość o terminowe realizacje zamówień.

•         Utrzymanie dobrego kontaktu ze stałymi klientami.

•         Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie długotrwałych relacji z istniejącymi.

•         Wsparcie klientów w procesie zakupowym oraz po sprzedaży.

•         Dbanie o wysoką jakość obsługi klienta i budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

•         Wykonywanie prac administracyjnych i wsparcie organizacyjne.

•         Bieżąca współpraca z działem produkcyjnym

•         Negocjacje cenowe z dostawcami materiałów, towarów i usług.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie.

  • Minimum 1 rok doświadczenia w obsłudze klienta.

  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem i naciskiem czasu.

  • Znajomość podstawowych zasad przeliczania jednostek: m3, m2, mb., cm, mm.

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy.

  • Wysoka kultura osobista i punktualność.

  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność.

  • Dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office.

  • Proaktywność, chęć do wprowadzania własnych rozwiązań i pomysłów.

  • Mile widziana znajomość programów graficznych (Sketchup / SolidWorks).

  • Mile widziane doświadczenie w branży drzewnej/meblarskiej.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełny etat.

  • Umowa o pracę po okresie próbnym.

  • Szkolenia dostosowane do potrzeb stanowiska.

  • Przyjazną atmosferę oraz ciekawą pracę w stałe rozwijającej się firmie.

  • Rozwój z zakresu marketingu i sprzedaży.

  • Brak dress code'u.

  • Brak korporacyjnych reguł, przyjazna atmosfera

  • Prywatna opieka medyczna

  • Spotkania integracyjne

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Żoliborz
ID: 912331124