2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wrocław
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Psie Pole
Dodane 29 kwietnia 2024

Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży z językiem niemieckim/włoskim

Wynagrodzenie

6 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jesteśmy międzynarodową firmą Carrello, która rozwija się konsekwentnie od 10 lat i posiada biura w Ukrainie i w Polsce. Specjalizujemy się w sprzedaży produktów dla dzieci, przeważnie wózków dziecięcych. Poszukujemy specjalistę, który dołączy do naszego zgranego zespołu

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie kompleksowej sprzedaży w oparciu o ustalony plan sprzedaży.

  • Praca biurowa 5 dni w tygodniu, delegację na terenie UE

  • Praca z informacją, jej wyszukiwanie, systematyzowanie i optymalne wykorzystanie.

  • Utrzymywanie kontaktów handlowych z obecnymi klientami.

  • Pozyskiwanie nowych klientów na ternie UE - identyfikacja (sklepy detaliczne i sklepy internetowe), nawiązywanie pierwszego kontaktu, negocjacje, przygotowywanie ofert.

  • Przeprowadzanie prezentacji w siedzibie Klienta.

  • Analizowanie efektywności swojej pracy.

  • Zacieśnianie współpracy z pośrednikami i potencjalnymi klientami.

  • Udział w wystawach tematycznych zarówno w Polsce jak i za granicą.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, np. w roli przedstawiciela handlowego, technicznego przedstawiciela handlowego, specjalisty ds. sprzedaży (preferowane doświadczenie w pracy z klientami B2B)

  • Znajomość języka niemieckiego czy włoskiego min B2

  • Komunikatywna znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego

  • Wykształcenie: minimum średnie

  • Kursy/szkolenia/certyfikaty: kursy z zakresu sprzedaży, negocjacji, technik sprzedaży (miłe widziane)

  • Elastyczność, kreatywność, inicjatywa i samodzielność w działaniu

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

    Inne wymagane umiejętności:

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Umiejętność obsługi komputera (w tym programów biurowych)

To oferujemy

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 16:00.

  • Umowę o pracę po okresie próbnym.

  • Wynagrodzenie - stawka + premia (% od sprzedaży). Twoje wynagrodzenie zależy tylko od ciebie.

  • Zwrot kosztów amortyzacji za podróże służbowe transportem własnym.

  • Telefon służbowy.

  • Duże możliwości rozwoju umiejętności osobistych.

  • Elastyczność i otwartość na proponowane zmiany.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 912482536