2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Ursus
PROMEDIO
Dodane 18 kwietnia 2024

Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ursus

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Działamy w branży nowoczesnych technologii. Jesteśmy certyfikowanym partnerem Samsung Professional Display. Koncentrujemy się na rozwiązaniach Audio Video oraz systemach zarządzania przepływem osób w miejscach publicznych.

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie i prezentacja ofert dopasowanych do potrzeb klientów B2B.

  • Odświeżanie i wzmacnianie kontaktów z obecnymi klientami firmy.

  • Prowadzenie korespondencji e-mail i rozmów telefonicznych z klientami.

  • Skuteczne docieranie do osób decyzyjnych w organizacjach.

Nasze wymagania

  • Znajomość pakietu MS Office.

  • Komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktu z innymi.

  • Samodzielność, systematyczność oraz dobra organizacje czasu pracy.

  • Otwartość na nowe technologie i innowacyjne rozwiązania.

Informacje o naszych rozwiązaniach znajdziesz na www.promedio.com.pl, www.qcloud.pl, www.menu-board.pl

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursus
ID: 900569540