2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Poznań
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Grunwald
Dodane Dzisiaj o 12:27

Specjalista/Specjalistka ds. sprzedaży

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szukasz pracy w młodym i rozwijającym się zespole i lubisz kontakt z ludźmi?

Jesteś aktywnym handlowcem, który chciałby rozwijać się w najbardziej dynamicznej branży na świecie?

To stanowisko czeka właśnie na Ciebie!

Szukamy wielu kandydatów.

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych partnerów;

  • rozwój sprzedaży u aktualnych partnerów firmy ;

  • aktywny kontakt z klientami firmy;

  • współpraca z innymi działami w firmie;

  • praca w systemie CRM;

  • realizowanie KPI.

Nasze wymagania

  • entuzjazm w pracy;

  • swobodna obsługi komputera - MS Office;

  • otwartość na nowe doświadczenia biznesowe;

  • radość z „dopieszczania” Klientów i Partnerów Biznesowych;

  • umiejętności handlowe poparte minimum rocznym doświadczeniem;

  • aktywne prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Szkolenia wstępne i systematyczne warsztaty podnoszące kompetencje

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Szansę pracy w branży IT dającą możliwość poznania nowoczesnych technologii oraz innowacji

  • Dajemy również szansę startu zawodowego utalentowanym absolwentom szkół

  • Systematyczne szkolenia, a co za tym idzie możliwość rozwoju zawodowego

  • Dodatkowe ubezpieczenie

  • Dofinansowanie do okularów

  • Kartę MultiSport

  • Fundusz urlopowy i świąteczny

  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole, imprezy i wyjazdy integracyjne.

  • Kawa/ herbata

O nas

Firma G DATA Software od ponad 35 lat dostarcza wysoko zaawansowane rozwiązania technologiczne w zakresie bezpieczeństwa sieciowego. Produkty G DATA są stale poddawane niezależnym testom i nagradzane za swoje osiągnięcia, dzięki temu mamy pewność, że dajemy klientom najlepsze rozwiązania w zależności od ich potrzeb.

Rozwój firmy jest dla nas niezwykle ważny, dlatego poszukujemy ambitnej, sumiennej i nastawionej na rozwój osoby na stanowisko w jednym z naszych działów w Polsce. Poznajmy się!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 871714741