2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Mazowieckie
  6. Logistyka - Warszawa
  7. Logistyka - Praga-Północ
Dodane 23 kwietnia 2024

Specjalista / Specjalistka ds. Spedycji - branża TSL

Wynagrodzenie

5 400 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Północ

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów poprzez wykorzystanie różnorodnych technik sprzedażowych

  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami poprzez kontakt.

  • Analiza potrzeb klientów i proponowanie odpowiednich rozwiązań transportowych.

  • Opracowywanie ofert handlowych i negocjowanie warunków współpracy.

  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia skuteczności działań handlowych.

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy i budowanie marki na rynku TSL.

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Umiejętność skutecznego budowania relacji z klientami.

  • Samodzielność w działaniu oraz umiejętność pracy w zespole.

  • Znajomość języków obcych.

  • Znajomość rynku transportowego i logistycznego mile widziana.

  • Własna baza klientów będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Pracę w komfortowym biurze w Warszawie.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników i zaangażowania.

  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy.

  • Dodatkowa premia za jakość pracy w postaci % sprzedaży (do omówienia na rozmowie kwalifikacyjnej).

O nas

Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą – posiadamy bogate doświadczenie w branży transportu i logistyki. Codziennie koordynujemy dziesiątki operacji logistycznych i transportowych, jednocześnie wspierając sukces naszych klientów. Działalność naszej firmy opiera się na świadczeniu profesjonalnych usług w transporcie drogowym towarów neutralnych, chłodniczych oraz niebezpiecznych (ADR), a także usług logistycznych. Oferujemy spedycje przesyłek drobnicowych (LTL) jak i całopojazdowych (FTL).

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Północ
ID: 908794792