2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Poznań
  7. Administracja, prace biurowe - Podolany
Dodane 03 maja 2024

Specjalista / Specjalistka ds. realizacji zamówień i obsługi klienta

Wynagrodzenie

4 500 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Podolany

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

O nas

AGCOR GROUP Sp. z o.o. jest dynamiczną firmą w branży ochrony antykorozyjnej, a jej doświadczenie sięga 1992 roku. Opracowujemy, produkujemy i dystrybuujemy materiały oraz rozwiązania dla klientów w Polsce oraz Europie. Firma dostarcza swoje rozwiązania w zakresie Inwestycji branży energetycznej (energetyka, ropa i gaz).

www.agcor.pl

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie ofert oraz realizacja zamówień

  • Obsługa klienta

  • Wsparcie zarządu w kwestiach dokumentów firmowych, rozliczeń, kontroli kosztów w ramach prowadzonych projektów

  • Odpowiedzialność za działalność marketingową

  • Możliwa współpraca w ramach krajowych i zagranicznych projektów

  • Wsparcie i ścisła współpraca z Zarządem firmy

  • Zakładanie i aktualizacja cenników i umów z klientami

  • Aktualizowanie danych produktów w systemie CRM/ERP

  • Odpowiedzialność za profesjonalne rozpatrywanie reklamacji i zwrotów

  • Wykonywanie ogólnych czynności biurowych i administracyjnych

  • Tworzenie i tłumaczenie dokumentacji/katalogów

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Ukończone studia wyższe lub na IV/V roku studiów niestacjonarnych (mile widziane osoby techniczne – nie wymagane)

  • Swoboda i pewność w korzystaniu z pakietu Microsoft Office (Outlook, Excel, Word, PowerPoint)

  • Mile widziane doświadczenie w radzeniu sobie z ERP i CRM

  • Dobry angielski w mowie i piśmie (minimum poziom B1+/B2)

  • Zorientowanie na klienta i przyjazne zachowanie, a także wysokie umiejętności komunikacyjne oraz pracy zespołowej

  • Staranność, zaangażowanie i odpowiedzialność za wykonywaną pracę

Oferujemy

  • Pracę w renomowanej firmie działającej we wiodących obszarach branży energetycznej,

  • Pracę w nowoczesnym i klimatyzowanym biurze otwartym w grudniu 2023 z dogodnym dojazdem - ul. Obornicka 90, Suchy Las,

  • Parking dla pracowników na terenie firmy,

  • Współpracę w międzynarodowym środowisku – kontakt z dostawcami zewnętrznymi,

  • Dołączenie do dynamicznego i przyjaznego zespołu, rozwijanie swoich umiejętności w atmosferze wzajemnej współpracy,

  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji,

  • Elastyczne godziny pracy, możliwość okresowej pracy zdalnej,

  • Pakiet MultiSport.

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Podolany
ID: 912932068