2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Mokotów
Dodane 16 kwietnia 2024

Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji

Wynagrodzenie

5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dla jednego z naszych Klientów - spółki specjalizującej się głównie w kompleksowych usługach energetycznych i multitechnicznych dla obiektów przemysłowych, komercyjnych i logistyczno magazynowych poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Mokotów

Zakres obowiązków:

  • Kompletowanie dokumentacji projektowej wraz z niezbędnymi dokumentami formalno- prawnymi, w tym pozyskiwanie niezbędnych decyzji (środowiskowych/lokalizacyjnych/pozwoleń na budowę/ zgłoszeń robót), zgód właścicielskich i umów, prowadzenie negocjacji w zakresie udostępnienia terenu, umożliwiające realizację zadania zgodnie z założonym budżetem,

  • Koordynacja i przygotowanie dokumentacji projektowej, formalno-prawnej oraz robót wykonawczych do realizacji pod względem budżetowym, terminowym, formalno-prawnym oraz zapewnienia materiałów do wykonania zadania,

  • Przygotowanie wniosków zakupowych i opisów przedmiotu zamówienia wraz z niezbędnymi dokumentami na wyłonienie wykonawców koncepcji, dokumentacji projektowych i wykonawców robót budowlanych,

  • Dokonywanie wyceny zadań inwestycyjnych oraz przygotowanie harmonogramów dla opracowania koncepcji, dokumentacji projektowych, pozyskania dokumentów formalno-prawnych i realizacji. Ścisła weryfikacja i monitoring harmonogramów,

  • Archiwizacja dokumentów formalno-prawnych zadań inwestycyjnych,

Wymagania:

  • Dobra organizacja czasu pracy,

  • Komunikatywność,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Sprawna obsługa komputera.

Atutem będzie:

  • Wiedza z zakresu procesu przygotowania inwestycji liniowych,

  • Znajomość przepisów prawnych dotyczących procesu inwestycyjnego, w szczególności: ustawy Prawo budowlane, ustawy o gospodarce nieruchomościami, ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym, ustawy o ochronie środowiska, Prawa energetycznego i odpowiednich przepisów wykonawczych.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na postawie umowy o pracę za pośrednictwem Agencji Pracy Tymczasowej,

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin, od poniedziałku do piątku (czas pracy od 7:00-15:00)

  • Atrakcyjną lokalizację biura - Warszawa - Plac Unii Lubelskiej,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 902868742